Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden meleg kissrác ilyen...

Minden meleg kissrác ilyen aranyos? Nagyon őrült vagyok ha örülnék ha az én kisfiam is ilyen lenne, és nem érdekelne hogy ha ezzel együtt meleg is?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem kisfia 13 éves, és egy iszonyatosan aranyos kisfiú. nem az a vad gyerek, sokkal kedvesebb, segítőkészebb, és érzelmileg nyitottabb. nagyon jó a szíve. Múltkor vendégségben voltak nálunk, és beszélgettünk, és kiderült hogy a fiú fél éve pszichológushoz jár, ugyanis kiderült hogy meleg. persze nem azért jár oda hogy "kigyógyítsák" ebből, hanem hogy megtudja beszélni az ezzel járó problémáit, amit az iskolában esetleg tapasztal. Igazából van neki egy úgynevezett "udvarlója" aki egy 14 éves fiú de csak ritkán találkoznak mert messzi lakik.

De amikor mennek valahova a barátjával, nem piálni, kimaradozni, discoba, és egyéb szenny helyre járnak, hanem moziba, múzeumba, meg persze játékparkokba. egyébként meg a gyerek tiszta, igényes, nem valami punk hülye gyerek, aki úgy néz ki mintha a pityuka lett volna a faterja...


Na most a kérdésem. Ez a viselkedés jobban jellemző a meleg fiúkra? Mert akkor én komolyan nem bánnám, ha az útban lévő gyerekem -fiú lesz- az meleg lenne :)


26 F


2013. máj. 21. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Ebből én azt szűröm le, hogy kb aki egy picit is normálisan tud szórakozni és kulturáltan viselkedni, annak melegnek KELL lenni.

Én remélem, hogy az 1 éves kisfiam nem lesz meleg, azt pedig valahol elvárom tőle, hogy ne egy olyan vadbarom legyen, mint amilyenből sokat látok sajnos.

Egyébként ismerve néhány meleg srácot, az ő köreikben is nagy a szórás, hogy milyen személyiségek, túl azon a néhány általános vonáson, amit mindegyikre rá lehet húzni.

Szerintem inkább mutassatok majd neki jó példát, azt meg majd ő eldönti (vagy már eleve benne van, ugye erről vitatkozik a tudomány), hogy hová is vonzódik jobban.

2013. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Ez már súrolja a sztereotípia határát, legyen az pozitív vagy negatív. Nem, nem mind, ez már csak a valószínűség szerint is hülyeség. melegek is ugyanolyan emberek, mint másik, ugyanúgy vannak közöttük normálisan és címeres bunkók is. Én azt mondom, jobb, ha az ember nem meleg, ha lehet választani (mivel elméleti a kérdés), ha meleg, azzal csak a baj van, nem elfogadott társadalmilag (pláne nem ebben az országban! Ha Svédországban vagy Norvégiában lennénk, az más tészta, ott működik valamilyen szinten a dolog.), kiközösítik, elítélik, előítélettel viseltetnek vele szemben. Ezen nincs mit szépíteni, ez van.
2013. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom eldönteni, komolyan kérdezed-e.


Nem attól függ, hogy valaki normális-e vagy sem, hogy milyen a nemi identitása.

Én nem szeretném, ha a gyerekem meleg lenne, és nem azért, mert bajom van velük, sőt, a legjobb barátnőm egy leszbikus ápolónő. De az ember a legjobbat akarja a gyerekének, márpedig annyi bántást és igazságtalanságot kapna melegként, mire felnő, hogy attól meg akarom kímélni.

2013. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Hát én nem ítélem el a melegeket,de hogy 13 évesen már férfi "udvarlója" van.....hát öröm táncot nem járnék,bár ennek ellenére a fiam,az a fiam marad......
2013. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát én 13 évesen pont ismertem egy meleg srácot, aki most egy Budapesti melegbárban riszálja magát nőnek öltözve, szóval ez is változó.. :)
2013. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

off.

nem ismerek meleg fiúkat, szóval nem a kérdésre válaszolok.

viszont "valami punk hülyegyerekeket" ismerek, és több közülük egyetemre jár, nem tiszteletlenek, nem koszosak, csak másmilyen a stílusuk, mint pl. neked. szóval kérlek szépen, ne általánosíts! :)

egy egyetemista punk lány

2013. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

Lehet szerelmes vagy bele? Es " meleg" erzeseket taplalsz iranta?

Nekem az a tapasztalatom, hogy a meleg ferfiak ( többet ismertem) roppant erzekenyek, rapszodikusak es könnyen borulnak ki.

A nöket utaljak, talan irigyek rajuk vagy versenytarsnak tekintik.

Elegge frusztralt viselkedesuk van , nem kellemes társaság általában, és itt a nyilt melegekröl beszéltem

2013. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

szerintem meg egy ugrasztó kamu kérdés...

nincs baja a melegekkel, ha kulturáltak és nem vonulnak a szivárvány tábláikkal félpucéran... Én se így hirdetem, hogy hetero vagyok...

NEM AKARNÁM, hogy a fiam meleg legyen, de ha úgy alakul se tagadnám meg...

2013. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Én sem bánnám, ha meleg lenne a fiam. Már azért, mert melegek mindig születnek, és akkor már olyan helyre szülessen, ahol maximálisan el tudják őt fogadni (a párom is normálisan áll hozzájuk), ne kelljen még a szüleivel is harcot vívnia.

Nekem több meleg barátom van, udvarias, normális, nem züllött emberek, mégsem mondom azt, hogy minden meleg ilyen lenne. Ők is emberek, ők is sokfélék. Ismerkedésük alatt a barátaim is futottak érdekes pasikba. :D

2013. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

"szerintem meg egy ugrasztó kamu kérdés..."

egyértelmű.......a kérdező múltkor tett ki egy hasonló kérdést,ha megtalálom még,akkor belinkelem...

2013. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!