Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmennél anyósodékkal és a...

Elmennél anyósodékkal és a pároddal egy hétre nyaralni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 15:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nyaralni azért megy az ember, hogy kipihenje magát, nem pedig azért, hogy az anyós folyamatos basztatását hallgassa.
2014. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Igen, vasárna éppen így megyünk, csak még a sógorom és apárja is jön.


A szüleimmel is voltunk tavaly.

2014. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Kicsit most tartok tőle, mert mostanság kicsin megrengett a viszonyunk az anyósommal, szerintem pont ezen a nyaraláson fogjuk tisztázni..


Engem nem "basztat"


A szüleimmel szerencsére a párom is jőban van, szerintem édesapámmal többet beszél, mint én

2014. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem mennék anyósékkal, mert nem vagyunk jó viszonyban.
2014. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az enyemmel nem, de a ferjem az en szuleimmel igen, nemsokara megyunk negyen :)
2014. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Anyósommal jó a viszony,viszont nem mennék vele nyaralni.Nyaralni kizárólag csak a párommal kettesben megyünk,se barátnak,se családnak nincs ott helye.Apósommal is jó a viszony,viszont állandóan hangosan böfög-szellent,és nem valószínű,hogy ezt szeretném hallgatni,épp elég a kötelező családi programokon :)))
2014. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

2x is voltunk így, nagyon jó volt :)

ők sokat unokáztak, mi pihentünk, kicsit kettesben is voltunk, jókat főztek nekünk, esténként mikor a gyerekek kidőltek beszélgettünk, kicsit iszogattunk velük... :)

2014. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem, de csak mert teljesen mások vagyunk. 6 éve az anyósom, ismerem jól. Hajam kitépném tőle.


Csak néhány alap példa, hogy mennyire máshogy állunk egy nyaraláshoz. Helyszín választás: Csak belföld lehet szerinte. Én meg külföldre mennék inkább, lehetőleg tengerhez, de sok-sok látnivalóval. Csak olyan hely lehet szerinte, ami a vasúthoz közel van, mert ő nem ad 800 forintot a taxinak, hogy odavigye a hotelhez. Szerintem ár-érték arányban a legjobbat kell kiválasztani és nem az állomáshoz igazítani az elhelyezkedést, hanem a programokhoz, amiket csinálni fogunk, hogy a környék biztonságos legyen, általában legyen jó vélemény róla.

Szerinte konzervet, ilyeneket kell vinni, esetleg üzletben vásárolni, árakat mindenhol kínosan nézni, nekem a nyaraláshoz az is hozzátartozik, hogy végig eszem a helyi ételeket, ha valami megtetszik beülök, megkóstolom, megveszem, kipróbálom. Banánozás a tengeren? Quad bérlés? Robogóval a szomszéd faluba? Szerinte hülyeség, pénzkidobás, érthetetlen, veszélyes, és úristen. Szerintem simán, ha épp ahhoz van kedvünk.

Ő szerinte minden katonásan, időre, óramű pontossággal előre kell tervezni. Szerintem elég nagyjából tudni, hogy mi érdekel, és ha ahhoz van kedvünk, akkor odamenni, hangulat függően módosítani az elképzeléseinket.


És még sorolhatnám. Szóval nálunk kizárt.

2014. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18-as vagyok, és ezek nem azért különbségek, mert szegény anyósomék szegények. Azonos anyagi helyzetben vagyunk, egyszerűen csak annyira mások. Persze, nagyon kedvesek, mert csak elhordja minden hülyeségnek, a mi dolgainkat, amit mi akarunk, aztán hozzáteszi: "Na persze a ti dolgotok, én nem szólok bele, ha nektek jó."
2014. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
81%

Én nem mennék...azaz a párom miatt igen, de nem érezném jól magam. Párom szülei falun nőttek fel, ami a mai napig meglátszik rajtuk, mármint maga az élethez való hozzáállásukon. Maradiak, nekik az a vicces ha más dolgain csámcsognak, vagy más hábijából csinálnak maguknak viccet. De eközben meg tutyi-mutyik, valamint a korkülönbség is sok köztünk. Nem sok beszélgetés témát lehet feldobni, még a saját fiúk sem tud velük úgy igazán beszélgetni egy jót. Azon kívül, hogy megkérdezik merre voltunk, mit főztem, dolgoztunk-e a héten, mást nem tudnak kérdezni. Kicsit idegesítenek, de valahogy csak kibírnám. Ja és, felhozták idén a közös nyaralást, de úgy akartak menni, hogy egy 2x2-es lakókocsiban mind a 4-en, ahol az ágyak egy légtérben vannak, annyi hogy az egyik a lakókocsi egyik felén, a másik pedig a másik felén...így 1 hét nekem necces lenne.

Anyuékkal viszont megyünk idén, velük a párom nagyon jól kijön, lehet velük hülyülni, akármiről beszélgetni, fiatalosak, lazák. Mondjuk hotelban leszünk, külön szobákban, tehát azért így sokkal másabb szerintem.

2014. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!