Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennél az esküvőjére?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Anyukánk halála óta nem találkoztam egyik testvéremmel sem.Én ápoltam Anyut, és úgy gondolták tartozom nekik, mert a megtakarított pénzéből nem maradt semmi, vagyis abból a pénzből, amit a temetésére gyűjtött. Megjegyzem, azért nem maradt, mert kölcsönkérték és "elfelejtették" visszaadni neki. Hallgattam róla, de van bizonyítékom, és úgy gondoltam addig nem szólok, amíg nem támadnak. Nem támadtak, de nem is találkoztunk azóta. Most az egyik testvéremnek a lánya férjhez megy. Kaptunk értesítőt és meghívást. Nem tudom mit tegyek? Mi is meghívtuk őket annak idején, hogyan oldjam meg ezt az egészet? Az unoka hugomat minimum 6 éve nem láttam. Semmi kapcsolatunk nincs vele. Illemből hívtak vissza? Tudom, egy lehetőség lenne a kibékülésre, de nem hiányoznak. Borzasztó, de azóta nyugodtabb vagyok, bár nehezen élünk. Mit mondjak, hogyan viselkedjek, ha netalán személyesen is eljönnek meghívni?
2014. júl. 9. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
nem.
2014. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
én sem mennék.
2014. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha személyesen lejönnek meghívni, akkor esetleg elmennék, egyébként küldenék egy dísztávíratot.
2014. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Ebben az esetben nem mennék el. Ismerős a szitu, anyukámnak van egy öccse, akivel a nagyim halála óta nem is beszéltek. Ha ott házasodna a gyereke és meghívna (ami szerintem nem fog megtörténni), mi se mennénk el.

Esetleg átdobnám az ő térfelére a labdát és írnék, hogy köszönöm a meghívást, de az időpont nem megfelelő, viszont ha van kedvük máskor szívesen találkozhatnánk. Ha tényleg szeretne kibékülni, akkor így nyitva maradna a dolog és rajta múlna, hogy akar-e közeledni vagy sem.

2014. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2014. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam én is, hogy nem megyünk el, köszönöm a megerősítést. A 4.válaszolónak: mi is azt hittük, hogy szóba se fog jönni a meghívás, és tessék! A "nem megfelelő az időpont" tetszik, talán alkalmazhatnám.:)Köszönöm.
2014. júl. 9. 09:43
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Csak egy ötlet, de mi van akkor, ha ez most egy olajbogyó ág? Erre nem gondoltál?


Én még nem is hallottam olyanról, hogy valaki személyesen vinne el meghívót bárkinek az esküvőjére és nem pedig postán vagy neten küldené el, bár nem vagyok vidéki. Lehet, hogy ott így szokás? Nem tudom...


Én elmennék, de csak az esküvőre, a lagzira már nem (bár nem tudom, hogy meghívtak-e mindkettőre egyáltalán). De az unokahúgom nagy napjából nem szeretnék kimaradni és kihagyni a gratuláció és békülés lehetőségét.


26n

2014. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Én is elmennék, közeli a rokoni kapcsolat. Az unokahúgoddal is összevesztél, vagy csak a testvéreddel?

A te döntésed, neked kell tudnod, hogy mit teszel. Ha az embernek a szülei már nem élnek, csak a testvérei vannak életben, jó ha jóban vannak. Tudom, nem te tehetsz róla, hogy megromlott a kapcsolat, de talán most megjavul és minden jó lesz köztetek.

2014. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem,ahogy nem is mentem.Hosszú éveken át nem beszéltünk,(azóta sem).Akkor miért lettem volna roppant fontos vendég a lánya esküvőjén?megtartották azt nélkülem is.
2014. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Én sem mennék.
2014. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!