Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósommal azon vitatkozunk,...

Anyósommal azon vitatkozunk, hogy kell e pólya a babának vagy nem. Miért szól bele?

Figyelt kérdés

Várhatóan márciusban fogok szülni, de már nagyon érdekel a téma.

Ti mit tanácsoltok?

Nekem első baba lesz.


2014. aug. 25. 12:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Örül, hogy tud valamit, és szeretné veled megosztani a tudását. Ne hidd, hogy rosszat akar az unokájának. :)

Tanácsom: bólogass, és mond azt, hogy "jólvanmama" ezzel el van intézve a dolog.

2014. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha a nő anyja mond valamit, akkor az "tanács".

Ha az anyósa mond valamit, akkor "beleszólás".

2014. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem akar ő rosszat, amikor ő volt fiatal, akkor pólyában voltak a babák. Ma már a védőnők és a gyermekorvosok véleménye megoszlik a témáról. Az én kislányomnak nem volt pólyája, habár sok helyen olvastam, hogy a csecsemők jobban érzik magukat szűk helyen, hisz a méhbe is szűkösen élnek.

Ha nem akarod pólyába rakni, ne tedd.

2014. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell ezen vitatkozni? Ő elmondja a véleményét, te meghallgatod, majd azt csinálsz, amit akarsz. Ennyire egyszerű.

Az is kérdés, hogy szerintünk kell-e pólya? Én nem használtam és nem is hiányzott.

2014. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
nálunk a korházban akkor használják a polyát, ha a babák nagyon sirnak és nem tudják öket megnyugtatni. akkor jön a polya és a pihenés, alvás, mamának és babának is.
2014. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
1. Babanal hasznaltam igaz nem sokáig de jó volt kezdő anyuka ként mert bizonytalan voltam hogyan fogjam! 2dik babanal nem használtam vokt tapasztalat! Ha megszuletik látni fogod milyen ici pici és majd akkor eldontid h akarsz e használni! Hallgasd meg, bologass és marciusig van még idő ezzel kapcsolatban dönteni! Boldog babavarast
2014. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

2: Maximálisan egyetértek! Anyós csak rosszat tehet.


Tanácsok:

Anyja: Nagyon hasznos, olyan nagy segítség nekem!

Anyós: Okoskodik, mindenbe bele akar szólni!


Ajándékok:

Anyja: Elhalmozza az unokáját, mert annyira szereti!

Anyós: Idehord minden vackot a némber!

2014. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem olyan rossz a pólya. Főleg ha még nem nagyon tudod még fogni jól tartan. Lányomnál használtam az elején. Meg jó ha nagyon sokan jönnek igy rendesen van tartva a kerince és nem fog nyekleni nyaklani.
2014. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Hallgass meg minden tanácsot. Valamelyik passzolni fog a gyerekre!

Én polyaztam a lányom mert csak úgy nyugodott meg.

A kishúgom viszont kisbabaként is igényelte a nagy teret, úgy feküdt mint a döglött béka: keze-lába szétrakva.

Ne hisztizz, valószínűleg jót akart. Ne vegyél mindent személyes sértésnek.

2014. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Az enyémnek vettem mert azt olvastam szeretik a babák. Utálta. De nem veszett kárba most odaadtam az unkatestvéremnek neki a fia nagyon szereti, már vettem is neki még egy cserepólyát. Viszont a hálózsákot szerette/szereti a fiam, szóval ez szerintem gyereke válogatja. Fogadd el a pólyát, tedd bele mert lehet, hogy szereti, ha nem szereti akkor továbbadod valakinek. Anyósnak meg lehet mondani, hogy nem szereti.
2014. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!