Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem levegőnek néz. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rigó Kata kérdése:

A férjem levegőnek néz. Nem beszélgetünk, sex már rég nincsen. Van egy fél éves kisfiunk, és ha vitatkozunk ilyeneket vág a fejemhez: "Nem is én szültem hanem az orvosok" Császárral szültem 10óra vajúdás után. Váljak?

Figyelt kérdés
Bent volt velem és ez a véleménye. Meg hogy miért nem akarok családi házba költözni (adni ehhez pénzt neki) nem érzi hogy társak vagyunk. Annyira kiborít. Minden nap veszekszünk. Mit csináljak? Váljak? Mi lesz a picivel? Neki a legfontosabb saját maga semmiről lemondani nem akar és ki is hangsúlyozta hogy ő ilyen, nem fog változni.

2012. júl. 11. 23:37
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit úgy érzem, érzed ezt te, hogy a te hibád... hogy miért? Mert a fél éves gyerek előtt volt kilenc hónap, azelőtt meg pár év... eldönteni, hogy akarsz e ezzel a fackalappal együtt élni, aki sem meg nem dug, sem egy jó szava nincs hozzád. Full gáz. Magadat kell megkérdezni: Ha együtt élsz vele még egy fél-egy-két-három-tíz évet, jobb lesz e, megváltozik e minden, VAGY BELÁTOD, HOGY NEM...


36/F

2012. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
38%
Pont így vagyunk. Semmivel ne foglalkozz, csak amit most írok! A mi gyerekünk most 3 éves, de a fejemet törném össze a falban és taposnám szét magam sejtenként, amiért ebben a légkörben alapoztuk meg egy ember életét... Ezzel számolj! nem tudod visszacsinálni később. Ez most már nem csak rólatok szól, hanem egy ártatlan kicsi emberről! A saját érdekedben is légy okosabb, és ne harcolj, tedd le a fegyvert, ettől ő is megnyugszik, az meg nem számít ilyenkor mit böfög az ember a másiknak, hidd el, nem hülye, tudja, hogy nem igaz...csak bántani akar. Vagy hagyd el.
2012. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hidd el tudom jól és felelősséget érzek a pici miatt, folyton ezen rágódom. Ő meg békésen alszik bent mintha misem történne ( a férjem) ő lazán veszi. Akkor váljunk, arra már nem gondol hogy milyen fájdalmat okoz ezzel a kicsinek és nehézséget nekem... ő meg menne bulizni.. könnyű a férfiaknak.. én meg éljek lelkiismeret furdalással vagy menjek tönkre egy szar házasságban..
2012. júl. 12. 00:03
 4/48 A kérdező kommentje:

annyira haragszom magamra!!! miért álltam egyáltalán szóba egy ilyen alakkal??? hogy szülhettem ennek gyereket????

Nem vagyok ép!!!!!! Ő meg: akkor költözzek el a lakásából ha nem tetszik és egyébként is örüljek hogy itt lakhatok..

amúgy én csinálok mindent itthon az "ő lakásában" ő meg tvzik és sörözik, ha épp nem a haverokkal lóg...............

2012. júl. 12. 00:06
 5/48 anonim ***** válasza:
47%
Az én én férjem is leszarja a fejem... kényelmes neki ez az állapot mert itthon mindene megvan.tiszta ruha meleg étel tiszta lakás, én a felesége..Cak az a bibi h naoközben elfelejti h mi vagyunk.A közös lányunk 5és fél éves. Napközbe a szüleinél van, mert ott jobban érzi magát, de este haza kell jönnie mert ő családos!!! És ha hangot adok a dolgoknak akkor még én vagyok a sz..sze..ét..
2012. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
40%
Nem lelkiismeret furdalást akartam ébreszteni benned, csak jó szándékkal figyelmeztetni, hogy utólag nagyon fogod bánni, amit most elszúrtok. A gyerek előtt nem volt ilyen, a férjed?
2012. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem azt akartál. ilyen volt, de most még durvább.. semmi nem érdkli, legkevésbé én... minden nőt megnéz az utcán úgy hogy mellette ülök az autóban. Önbizalmam nulla, nőiességem széttiporva, már csak a gyerek van nekem örömnek..
2012. júl. 12. 00:14
 8/48 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is ez van:( Bár az én férjem szolídabban adja elő, ő egy visszafogott, udvarisa ember, de a vége ugyanaz: szex nincs, ribi bámulás van:(:(
2012. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
63%

nálunk is ez van. Én ott ülök az autóba mégis megbámulja.

mindenembe beletiport. nőiesség,önbizalom..nulla.

meg se foghatom a kezét!!

2012. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
91%

Ugye nem akarod az egész éltedet ilyen körülmények között leélni?

Szerinted a gyerek nem fogja ezt a helyzetet megsínyleni?

Egy életed van, és mindenki megérdemli, hogy azt normális körülmények között élje le.

Fiatal vagy még, hogy ebbe beletörődj.

A picit neveled tovább, a férjed pedig fizet. És előbb-utóbb megismerkedsz egy hozzád illő férfivel, aki nem csak ingyen bejárónőnek tekint téged.

Ne add fel ilyen könnyen, és ne törődj bele, hogy így kell élned!

NEM fog a férjed megváltozni, ne is reménykedj benne.

2012. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!