Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Általánosságban a férfiaknak...

Általánosságban a férfiaknak vagy a nőknek van több gondjuk az anyósukkal?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Csak a nőknek!

Már előre tudják, hogy ők is pont ugyanolyan "problémás" anyósok lesznek!

2014. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem szabad, hogy anyós és meny versengjenek a fiú szeretetéért, hiszen mindketten más funkciót töltenek be a fiú életében, és a fiú is másképp kezeli mindkettőjüket. Másrészről, ha a közös életet választjuk (ha csak pár évre is) az anyósékkal, érdemes külön szintre költözni, így megmarad a szabadság a két család között.
2014. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
A nőknek. (Nem mindenkinek) Ők mindent jobban tudnak, mit az anyós, meg sem hallgatják, amit mond. Az meg kizárt, hogy elgondolkozzanak azon, hogy talán igaza van.
2014. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg csak általánosságban lehet mondani, mert vannak nagyon jó kapcsolatok, de általában az anyósok elégedetlenek a menyükkel. Féltékenyek, mindenbe beleszólnak, mindent jobban tudnak.
2014. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Nöknek,mert ugyanis sok nö ugy gondlja hogy nahh a fiad felesege vagyok,ės

1:ne jarjon anyos ide

2:en vagyok a felesege aljon ertem ki*meg ha nincs is igazam

3:ne adjon jo tanacsot sem mert beleszolasnak veszen

4:en gyerekem*mintha anyosnnak nem is let volna gyereke*


Ez a baj sok fiatal mennyecskenek!!!!

Amit felsoroltam 4 pontban az nem ram vall!!!

2014. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
A fiús anyósok 70%-ával van gond..
2014. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
86%

A nőknek! És ha már itt van ez a 4 pont én azért hozzá tenném:

1. Anyósnak is volt lehetősége gyereket nevelni,szóval ne az enyémen gyakorolja a gyereknevelést - mert ugye ő már felnevelt nem tudom mennyi gyereket és akkor már tuti mindent jobban tud.


2. Nemtudom miért jó nekik ha mindenbe beleütik az orrukat...nem bánnák ha minden csak körülöttük forognak és minden füttyentésre ugarna a fiuk.


3. A menyüket meg imádják kibeszélni már az első pillanattól kezdve. Ha divatos,akkor k...a, ha nem,akkor elhanyagolja magát. Ha sovány,akkor finnyás, ha kövér ,akkor nem törődik magával. Ha hallgatag,akkor nem életre való,ha bőbeszédű,akkor meg pofátlan.

2014. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Nőknek.

De nem gyártanék hozzá egyoldalú ideológiákat, hogy miért, meg ki a hibás, egyszerűen a nők ha egyazon témában érdekeltek mindketten (ez esetben ez a téma a férj/fiúgyermek) akkor a lehető legritkább esetben értenek egyet.

2014. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
A nőknek. De ez a női természetből fakad, nézz csak körül a férfi haverok és női "barátnők" körében. Hol látsz kidumálást, álszenteskedést meg manipulálást? 32/N
2014. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a nőknek. Merthát anyuci kicsi fia mindig az marad és sok anya nem fogadja jól ha a kisfia megnősül. Erre tényleg láttam már rengeteg példát
2014. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!