Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért baj az egyes nőknek, ha...

Miért baj az egyes nőknek, ha a férfi szereti a saját anyját?

Figyelt kérdés

Én ezt egyszerűen nem értem.

Jönnek itt is a kérdések, hogy "hogyan rángassam el az anyjától", "hogyan érjem el, hogy ne találkozzon ennyit az anyjával", stb.

De mi a fenének fáj az ilyennek, ha valaki szereti az édesanyját? Attól mert ha megkéri a fiát vmire, és ő megteszi, még nem életképtelen anyucipicikisfia.


A beteges függés az persze más dolog, de aki szimplán szereti az édesanyját, azt miért akarják megváltoztatni? És ami bosszant, hogy egyes nők (jó van ilyen férfiben is, de az sokkal ritkább ahogy elnézem) a párjuk anyját a pokolba kívánják, stb, meg sem fordul a fejükben, hogy az akit utálnak, akit halálba kívánnak, az a párjuk édesanyja.


Mire jó ez? Ha engem valaki válaszút elé kényszerítene, hogy vagy anyád vagy én, akkor biztos, hogy anyumat választanám, mert ő nem állít válaszút elé 2 szeretett egyén között.


Miért van ez?



2014. aug. 17. 12:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Sokszor sok nő eltúlozza ezt. De vannak akik nem. Függ a nőtől is, mert lehet, hogy neki az, hogy mindennap a férje az anyjánál van sok van akinek nem. Vannak nők akiknek a heti 2 is sok! De sajna tényleg vannak olyan pasik akiknek semennyi idő se sok, ha az anyjával lehet.

Mi nők jól tudunk manipulálni, és ez a saját fiúnkra is vonatkozik! Csak van aki nem teszi!

26/L

2014. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%

Nem kéne idős nőkkel foglalkoznod.

Amúgy azért, mert a nő magáénak akarja tudni a férfit. Ne engedj a kérésnek, dobd a nőt, találsz értelmesebbet nála.

2014. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Én soha nem állítanám választás elé a párom, pedig van okom utálni az anyósom. Elintézem annyival, hogy én ritkábban járok hozzájuk, mint ő. És ez így pont jóm. Mondjuk az is igaz, hogy ő is csak kéthetente jár haza, mert messze laknak.
2014. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerű hatalmi harc, ennyi.

Az anyós nem hajlandó elengedi piciny fiacskáját, mert csak ő tudja mi a jó neki, a feleség (akit a férfi választott) pedig elvárja, hogy az ő életüket ne anyu irányítsa. Ahol ezt képtelenek normális hangon, felnőttek módjára megbeszélni, ott kitör a "háború" és ott tesznek be egymásnak ahol tudnak.

2014. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De én nem az irányításról beszélek. Hanem amikor nincs az anyós felől irányítás.
2014. aug. 17. 12:41
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Olyan nincs, hogy nincs irányítás.
2014. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
Miért ne lenne utolsó nálunk pl nincs.
2014. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
A sima szeretettel tenyleg nem kene, hogy baj legyen. De van olyan anyuka, aki igenis valaszut ele allitja a kisfiat 2 szeretett egyen kozott, mert nem birja elviselni, hogy a fia rajta kivul mas not is mer szeretni es mindent megtesz, hogy inkabb menjen szet a fia minden kapcsolata, inkabb maradjon egyedul, tars nelkul a fia, de vele eljen amig o, az anyuka meg nem hal. En ismerek nem egy ilyet sajnos.
2014. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Épp az a manipuláció lényege, hogy nem tudod, hogy manipulálnak, irányítanak. Az ilyen irányító anyák nem is fognak választás elé állítani: ők nem beszélnek ilyen nyíltan. Ők a válaszút elé állítás nélkül is el tudják érni, hogy mindig őket válaszd.
2014. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
igaza van az utolsonak. sok anyucipicifia nem is tudja hogy valojaban mennyire is manipulaljak. szeretet cimszo alatt sok minden aljassagot el lehet kovetni.
2014. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!