Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kéne tenném?

Mit kéne tenném?

Figyelt kérdés

Anyósommal nem volt sohasem jó a kapcsolatom, amióta együtt vagyok a lányával..

Aposom pedig fiaként kezelt engem..

Egyet hibaztam, hogy csúnyán beszéltem a baratnommel, ezt anyósom megtudta, és kiszinezte egy 'gyönyörű' tortenetté..

olyan jól sikerült, hogy telefonon azt mondta aposom, hogy nem akar a lánya közelében látni..és meg sem hallgatott.

18/F

Barátnőm pedig 16 éves.


2014. nov. 26. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Hát ha a lány szeret, akkor ez nem okoz gondot, tud veled találkozni anélkül is, hogy a szülei tudjanak róla.


Vagy lehet hogy én voltam túl szabadon nevelve, de 16 évesen nekem nem kellett beszámolni a szüleimnek, hogy hova megyek napközben, barátnőmhöz, vagy barátomhoz.

2014. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Seemit nem kell tenned. A barátnőddel foglalkozz, ne a hülye családjával. Ha após ennyit nem enged meg, hogy a te verziódat is elmondhasd, akkor nincs miről beszélni. A lányt el is tiltották tőled?
2014. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

"csúnyán beszéltem a baratnommel"


Konkrétan?

2014. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Apos, anyos, kike? Igaza van a baratnod apjanak. Valogasd meg szavaidat. Mi lenne 5-10 ev mulva? Onaluk biztos nem ez a divat.
2014. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nos igen, vannak még családok ahol nem tűrik az ocsmány beszédet. Elég sok férjre ráfért volna ha 18 éves korukban egy tökös após elzavarja őket a mocskos szájuk miatt. Megtanulnák egy életre, hogy a szeretteikkel hogyan is kell beszélni.
2014. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Basszus, el vagy tévedve. Akkor lesz anyósod, ha feleségül veszed a jelenleg kiskorú barátnődet.


(OFF Bírom, hogy emberek nem akarnak házasodni, de házasokat illető kifejezéssel említik az aktuális párjuk szüleit

-.-

ON)



Én megértem a szüleit, a te szüleid is ezt tennék.

2014. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Ja várj, értem. Szóval házas vagy, és van egy 16 éves barátnőd mellette. Vele beszéltél, és ezt hallotta meg az anyósod, a feleséged édesanyja. Így már érthető, hogy nem akarnak a lányuk, a feleséged közelében tudni!
2014. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolatban nem fordul elő, hogy az ember csak úgy "csúnyán beszél" a másikkal. A tisztelet a párkapcsolat alapja. A nagy problémákat is meg lehet oldani normális kommunikációval. Ha már személyeskedésbe fordult a dolog, az általában egyértelmű jele a rossz kapcsolatnak. Megértem az apósodat.
2014. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Találkozzatok úgy, hogy "anyós, após" nincs jelen.
2014. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ne legyetek már gyökerek.. A legnagyobb problémátok az, hogy barátnőm anyja/apja helyett anyóst/apóst írtam.. Hát gratulálok..

egyébként a csúnya beszéd a 'ba*dmeg'

szot takarja, és igen, eltiltották tőlem..

2014. nov. 26. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!