Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem tudom, mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom, mit kéne tennem. Félek, hogy ha kimondom a végső szót, párom teljesen összeomlik. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
6 éve váltam el,három gyerekkel. Társkeresőn ismertem meg a mostani párom,akivel azóta is együtt vagyunk. Rövid időn belül össze is költöztünk.Elutaztunk 80km-t .és az ő házában kezdtünk új életet a gyerekeimmel,az ő két fiával,és ott laktak a szülei és a testvére is. Külön bejárattal. Kezdetekben jól állt anyagilag,nekem a családi pótlékon és tartásdíjon kívül nem volt egyéb jövedelmem,de a régi falumban ott maradt a házam. Teltek az évek,aztán elkezdtem dolgozni,mivel egyidőben megszünt a párom munkahelye,és szép lassan csak én lettem a kereső fél. Ez egy ideig nem jelentett gondot,de a fiai már felnőttek,és őket is én tartottam el. Mígnem egy éve meghalt apósom,és onnantól kezdve minden felborult. Már semmi pénz nem volt elég,mert addig az ő nyugdíja legalább a rezsit fedezte.Anyósomnak meg nem volt elég az,hogy kerestem a pénzt,mindenbe beleszólt. Munka mellett nem voltam elég házias. Idén tavasszal úgy döntöttem,albérletbe megyek a gyerekekkel. Párom eleinte csak minden második nap estéjét töltötte velünk,mert hát ott az anyja,és a két huszonéves fia,akikre gondja van.És mindezek tetejébe még pénzt is tőlem kért,kölcsön. Én egy ideig bírtam,de kiborultam. Ez nem kapcsolat,és nekem is van bőven,mit fizetni. Na azóta velünk lakik,de az anyagiak semmit sem változtak. Mindent én fizetek,lakbér,rezsi,konyha,kölcsön,és itt a három gyerek,és még mindíg tőlem kér,ha éppen hóvégén be kell vásárolnia otthonra. Én pedig agyalhatok,hogy miből húzom ki hóvégéig.Egyszerűen nem tudom,mitévő legyek.alapjába véve jó ember. A gyerekeim szeretik. De nagyon labilis,és az önbecsülése romokban. Félek,ha elküldöm,teljesen összeomlik. Már sokszor mondtam neki,hogy az utolsó filléremet adom oda,de semmi sem változik. Ráadásul albérletben lakom,de 80km-re ott van a házam,ahová nem tudok vissza menni,mert a gyerekeket nem rángathatom vissza a semmibe. Nagyvárosból egy eldugott faluba.

#párkapcsolat #anyagi válság
2014. okt. 26. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Több pénzt ne adj neki ennyi. Házat albérletbe nem lehet kiadni?
2014. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Faluhelyen csak olyan venné ki,aki esetleg jól lelakná,és felhalmozná a számlákat. Eladnám,de vevő sincs.
2014. okt. 26. 12:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg nemet mondani

Ne adj neki pénzt

Férfi ember...nehogymár nem talál semmit amivel valamennyi pénzt tud keresni

2014. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A ket fia miert nem dolgozik?
2014. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez se kapcsolat, minden 2.estét tölti ott.

Nem hiszem, hogy összeomlik, csak magára marad, és el kell mennie dolgozni, mert nem lesz kit pumpolni, vagy újra társkeresőzik, hátha akad más, aki eltartja az anyjával és a gyerekeivel együtt. Adtál már épp eleget, ne vedd el magadtól& a gyerekektől többet.

2014. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Félreolvastam, már nem jár haza, bocs.
2014. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ki a végső szót. Az jobb, ha te omlasz össze?
2014. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Van munkahelye,meg rokkantnyugdíja,de annyi az adósság,hogy az nem elég. A fiai meg amit keresnek,elszórakozzák. Semmit nem adnak be a háztartásba.

Talán tényleg elkell jutnom oda,hogy egyszerűen nemet mondok,hátha megembereli magát.

2014. okt. 26. 13:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért részesíted előnyben a párod anyját és az élősködő gyerekeit a te és a gyerekeid kárára?
2014. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer elköltöztél tőle nem?

Csak a 3 gyerekedre gondolj, rajtuk kívül senki nem számít.

Mond, hogy költözzön vissza a házába. Egyszerűen közöld vele, hogy itt a vége. Maradhattok csak barátok, de anyagilag te nem vagy köteles finanszírozni a családját, és őt eltartani.

a többit bízd csak rá. nehogy te találd ki azt is, hogy mitévő legyen. Jól eljátssza neked a hülyét, de hidd el egy sunyi alakot tartasz.

2014. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!