Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vélemény: kinek volt igaza,...

Vélemény: kinek volt igaza, anyósnak vagy anyukámnak?

Figyelt kérdés

Anyukáméktól kaptunk a kislányom születésekor egy fa etetőszéket, használtan vették anno, lecsiszolták, kaptunk rá új huzatot, szval nagyon szépre megcsinálták. Ez az a fajta, aminek nincs tálcája, viszont szétszedhető kis asztalkának és széknek is.

Anyósom már egy párszor mondta, hogy kell a kislányomnak egy új etetőszék, mert ez szte nem jó, nincs rajta tálca. Vagy ötször biztosan beszéltünk róla, mindig a tudomására hoztam, hogy ez tökéletes nekünk, nem kell másik, főleg nem most, amikor már 15 hónapos.

Erre hív valamelyik nap, hogy talált egy nagyon szépet, majd menjek le a boltba nézzem meg. Akkor is mondtam, hogy de nem kell!

Másnap hív valami miatt, mondtam neki akkor is, hogy nem kell a szék, erre közli velem, hogy már tegnap megvette.

Hát akkor hogyan is néztem volna meg a boltban? Na mindegy ez már.

Amin felidegesítettem magam, hogy olyan helyzetbe hozott, amiből jól nem jövök ki, mert ha idehozza azt a széket, akkor a másikat le kéne vinnem anyuékhoz, mert itt kettő nem férne el, viszont akkor anyut megbántom azzal, hogy visszaadom az övékét, mert kaptunk másikat.

Ha meg anyós küldöm el oda, ahova most gondolnám, akkor megint csak én leszek a szemét, hogy miért nem tudok örülni a dolognak, amikor ők szívvel vették.

Pedig rengetegszer mondtam, hogy nem kell, nem fogjuk tudni kihasználni! Jah, és ráadásul ezt karácsonyi ajándéknak szánja, ahelyett, hogy vett volna valami olyat, aminek örülne is a kislányom, de nem, ő a fejébe vette, hogy nekünk kell etetőszék.

Gőzöm sincs mit csinálja! Szerintetek kinek van igaza és mit csináljak?

Köszönöm szépen!



2014. nov. 30. 08:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
99%

Tényleg elég kényelmetlen szitu.

Ha meglepetésből hozta volna anyósod a széket, az egy dolog; de pontosan tudta, hogy nincs rá szükségetek, nem fér el, mégis megvette. Én anyósnak mondanám meg, hogy nagyon szép, de nincs rá szükség, tegyék el a következő unokának.

2014. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
7%

A kislany orulni fog egy uj szeknek. Ujdonsag lesz neki.

Nem is tudom miert csinalsz ilyen nagy problemat ebbol. Eddig azt a szeket hasznaltatok, amit anyukadtol kaptatok, 15 honapig. Most masik nagymami vett egyet, karacsonyra. Fogod magad, leviszed a szeket anyukadhoz, hasznaljatok ott, mikor ott vagytok, es az ujat megkoszonitek, hasznalod, sot, lehet, hogy egy nap majd orulni is fogsz neki.

Nem is csodalkozom, hogy annyi "rem" anyos van. A menyek minden kis sz@@rt kitalalnak, hogy vita legyen.

2014. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
az újban eszik, a régi meg jó lesz a gyerekszobában asztalnak meg széknek.
2014. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nem értek veled egyet, második, mert direkt mondtam, nem egyszer, nem kétszer, hogy nincs rá szükségünk, akkor miért nem valami játékot vett a kislánynak, ráadásul használtan 12 ezerért vette a széket, arról nem is beszélve, hogy azt sem tudom milyen, én például 10-ért már láttam egy nagyon szépet, de ő elment és megvette.

Az is bas..a a csőröm, hogy hazudott, hogy menjek be a boltba, nézzem meg, holott tudta, hogy mire odaérek nem is lesz a boltban, mert ő már elhozta.

2014. nov. 30. 08:57
 5/37 A kérdező kommentje:
Ez például egy tök jó ötlet, az lesz a kis asztalkája. :) Köszönöm az ötletet!
2014. nov. 30. 08:57
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is fogadd el az anyósét, az anyukádékét pedig alakítsátok át asztallá és székké.
2014. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
12%
Nekünk az etetőszék nagyon bevált, mert amióta tudtak ülni a gyerekek, egy asztalnál ettek velünk.
2014. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, kettes Neked is, bár nem értünk egyet, de azért vagyunk emberek, hogy vitázhassunk, de tényleg ez lesz a megoldás, hogy ez nekem miért nem jutott eszembe, már csak a szobájában kell valami helyet csinálnom, hogy elférjen, és szét szedem, azon fog rajzolni a Drágám.

Köszi mégegyszer mindenkinek!

2014. nov. 30. 09:06
 9/37 anonim ***** válasza:
43%

Az erőszakos anyukádat le kéne szerelned. Én bizony visszavitetném vele a széket, sűrűn köszönném, de ha ennyire akar valamit venni, akkor inkább azt amire ténylegesen szüksége van mostanság a kisembernek.


Az erőszakosságát meg ne hagyd, mert előbb-utóbb ha nem állsz a sarkadra, családi cirkusz lesz, és az szerintem nem hiányzik nektek.

2014. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%

Tuti lepontoznak.


Én nem fogadnám el mert már van egy, és szokazor elmondtad h nem kell. Megmondanám neki h köszönjük de nincs rá szükség. Anyósodnak sztem a tálca hiánya a problémája hanem h nem ő vette elsőnek. Én nem engednék az erőszakosságnak mert ezentűl mindennel ezt fogja csinálni, azt majd mindenből 2 lesz?!

2014. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!