Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjek anyósommal meg a...

Mit kezdjek anyósommal meg a sógornőmmel? Állandóan szidnak a férjemnek, mondogatják hogy nálam 100x jobb feleséget találna stb.

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt egy balesetem, ami után múlt héten műtöttek újra, a vállam és a könyököm. Azon a kezemen az ujjaim még mindig alig mozognak, valószínűleg fog kelleni még egy műtét.


A lányunk a hét elején belázasodott, itthon kell vele maradni. Mivel én nem tudom ellátni, a férjem jött el táppénzre. Anyósom és a sógornőm persze ezt az alkalmat is kihasználták, hogy milyen szar anya vagyok meg stb. Legszívesebben kitiltanám itthonról őket, de mégis a férjem rokonai.


Ti mit tennétek?


2014. dec. 4. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Nezd biztossan pihesre van szukseged a mutet utan ami ertheto hogy ilyenkor apuka besegit a gyerekek ellatasaban.

De anyos sogorno kiakadasa is jogos, ha alig mozognak az ujjaid es a gep elott ulsz irsz 😊 valo szinu ez az ami boszantja a szulot hogy gepezni ha nem faj kezed ujjad akkor a gyerekeidet is lasd el!

Jobbulast es ha ott van anyos akkor ne gepez😁

2014. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

A kedves papa is ugyanúgy mehet táppénzre. Mi ebben a kiakasztó?


A férjednek szidnak, és ő mondja vissza neked? Neki kéne őket leoltani.

2014. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Miért van az, hogy a szekálós anyósokat, sógornőket mindig a menynek kell helyre tenni?


A drága férjed hol van ilyenkor? Őt nem zavarja, hogy "leszaranyáznak"?


"Legszívesebben kitiltanám itthonról őket, de mégis a férjem rokonai."

Ha nekem mondanának ilyet, akkor férjem maga tiltaná ki őket!

2014. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1: nyilván ugyanaz fél kézzel pötyögni a gépen, mint egy gyerek után hányást takarítani, hűtőfürdőbe fektetni, cipelni, öltöztetni, krumplit pucolni stb. Kezet foghatjsz anyósommal. Épp elég szar ez nekem anyósom nélkül is.


A férjemnek is elege van belőlük, de sajnos elég határozatlan, főleg az anyjával szemben.

2014. dec. 4. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
van két lábad és egy kezed,nem könnyű így beteg gyereket ápolni az tény, de nem is lehetetlen(láttam olyan dokumentum filmet, ahol egy nő kéz és láb nélkül nevelte a gyerekét):S De amúgy fölösleges ezen pampognod,hisz a gyerek meggyógyul-anyós és sógornő pedig foglalkozzon mással.
2014. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Te ne tegyél semmit. Férjed rakja helyre őket.

Ezenkívül ne meséljetek semmit magatokról és akkor nincs mibe belekötni. Semmi közük hozzá ki van a beteg gyerekkel táppénzen.

2014. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk épp mind a 3 beteg, lázas, hánynak, nyűgösek... ami kell. Erre én is belázasodtam. Anyósom felajánlotta, hogy jön segíteni, de mivel ő is a folyton kötekedő kategória, szépen visszautasítottam, hogy megoldom. Nekem bizony nem kell, hogy utána azt hallgassam, bezzeg ő segített, és ezért folyton hálálkodnom kell, meg úgy ugrálni, ahogy ő diktálja. Mi bizony felvállaltuk ezt a férjemmel, mert velük nem megy másképp sajnos :( Neked is csak ezt tudom ajánlani, ha bántanak, ne hagyd magad, kerüld a segítségkérést, légy büszke, és ne hagyd, hogy kritizáljanak! Egyébként egy gyereket simán el lehet látni még így is, bár tudom, hogy nem könnyű, de egy anya mindenre képes! :)
2014. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Vedd be a le@arom tablettát.
2014. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

"Persze kedves mama, és a gyereknek maga vagy én mondjam meg, hogy új anyukája lesz, mert az apja nálam 100x jobb nőt tud találni?"


Ahogy utolsó mondta, leszarom tabletta vagy igenis tiltsd ki őket otthonról ha a férjed képtelen konfrontálódni velük. Minek legyenek nálatok a rokonai ha téged csak szidni tudnak? Van két lába a férjednek, ő is tudja akkor ilyen esetben látogatni őket, nehogy te menj el otthonról csak azért, mert ők beugranak látogatóba.


És ne idegeskedj, jobbulást, gyógyulj meg gyorsan!

2014. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!