Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik anyóséknál laknak,...

Akik anyóséknál laknak, mennyi időt töltötök a családdal?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 16:35
 1/8 anonim válasza:
59%
Mi ott lakunk,amit nem nagyon szeretek.Kenyszerhelyzet :( Semmi bajom anyosekkal,kedvesek...csak total mashogy elnek,mint ahogyan mi megszoktuk!Semmi konfliktushelyzet nincsen,csak en erzem magam szarul tole,hogy ott vagyunk!Mas dolgokat szeretnek vasarolni,mashogyan szeretnek fozni,rendetlenek...stb!Mind olyan dolog,amivel onmagaban nincs bajom,csak ne kellene reszt venni benne!Mi szinte csak hetvegen es este a vacsoranal toltunk el idot veluk.Mindenki dolgozik!
2014. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem sokat vagyunk együtt a szülőkkel. Csak azt beszéljük meg, ami tényleg égetően fontos. Nemsokára költözünk.
2014. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Mi is veluk lakunk es rossz. Igaz nem ez volt a kerdes 😃 mi csak annyi időt toltunk veluk amennyit muszaj..enni sem ülünk ki velunk. Anyóssal nem.lenne gond de após rettentő rossz indulatú irigy dog igy nem vagyunk ra kivancsiak. igy allandoan megy a vita h ki se ulnenk hozzájuk..ilyenkor becsukjuk a szoba ajtót es viszlat 😃
2014. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Mi akkor beszéltünk velük amikor megjöttek munkából,meg este fürdés környékén,hétvégén változó volt,nyáron gyakrabban,mert sokat voltunk az udvaron,meg ők is.Már nem lakunk ott hááállaaaajjjóóóiissttteeeeeeeennneeeek :D
2014. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Most már mi is csak annyit amennyit muszáj. Elején más volt, amíg mindenki megjátszotta magát és úgy adta elő,. hogy milyen kedves és jófej, aztán ugye idővel mindenki kimutatja a foga fehérjét... Após idegesítő nagyon, anyós beszól, piszkálódik közben meg játsza mennyire szeret. Na ebből én köszönöm nem kérek. Költözni akarunk amilyen hamar lehet, csak még nem tudunk.
2014. dec. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hogy itt mindenki hogy le lett pontozva....

Hmm...

2014. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%
Kösz. De engem ez a lepontozás nem nagyon izgat, nem is tudom miért remeg rajta mindenki.
2014. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mi a fene ***** válasza:
Igen, az együtt lakás kényszerhelyzet, mindenkit megvisel. nekem asszonyként nem kellett együttlaknom az ősökkel, meg is szoktam, elég furi ha valamelyik itt van néhány napig, de az más. Idősek és jól esik nekik néha a kényeztetés, és megtehetjük, ők meg megérdemlik.
2015. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!