Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A családom utálja a barátom,...

A családom utálja a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Remelem valaki tud segiteni mert volt mar ilyen helyzetben ,vagy csak tudja mi ilyenkor a teendo ,mert en teljesen tanacstalan vagyok.Kerlek normalisan valaszoljatok.Leirom az egesz sztorinkat hogy ertheto legyen a dolog.Masfel eve ismerem a baratomat ,akkor 1 honapig voltunk egyutt majd o vissza tert a volt baratnojehez akit mindig is szeretett.Korubelul fel ev mulva ereztem azt hogy tultettem magam rajta lett egy komoly baratom akivel a 8 honap alatt vegig probalt minket szetszedni a srac ,volt hogy mar addig fajult hogy feltem es a szuleimhez fordultam akik feljelentessel fenyegettek ,o pedig nem szepen valaszolt ezekre ,aztan eltunt.Par honap mulva a baratommal nem alakultak jol a dolgok es szakitottunk ,ezt a fiu megtudta es ujra keresett engem ,sokaig ugy voltam vele mint regen hogy nem valaszoltam ,de addig hivogatott hogy felvettem ,es meglepodtem ,mas volt a hangja a beszede ,minden mas volt ,majd par het utan talalkozgatni kezdtunk ,es rajottem mit szerettem annyira benne de meg nem akartam magam adni mert nem biztam benne 100%osan ,de egy ido utan mar nem tudtam tartani magam.Megvaltozott ,rendesen dolgozik ,es vegleg elfelejtette a lanyt.Meg nekem is nehez elhinni de mar 2 honapja egyutt vagyunk es minden tokeletes ,jol elvagyunk ,boldogok vagyunk es szeretjuk egymast.Anyumnak elmondtam aki nem fogadta jol es azota is akarhanyszor szoba kerul puffog ,es nem akar hozza engedni ,azt mondta soha nem bocsajtja meg neki ahogy beszelt vele.Apum nem tudja ki o ,szerencsere nem ismerte fel ,o azt hiszi uj baratom van es nyitott fele ,de anyum nem enged semmit.

Nagyon roviden ennyi a sztorink ,kerlek segitsetek ,hogy lehet megbekiteni a szuloket ,es raebreszteni hogy mar nem olyan ? :(



#szerelem #anya utalja a baratom
2014. dec. 29. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha még neked is nehéz elhinni, hogy megváltozott, akkor ne várd a szüleidtől, hogy ők egyből beveszik. 2 hónap nem valami nagy idő, lehet, hogy nem őszinte és csak szerepet játszik. Nem csodálom, ha nem bíznak benne. Tekintve az előző viselkedését, majd ha több évig kiáll melletted jóban-rosszban, akkor bizonyít és talán elfogadják.
2014. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem neked kellene magyarázkodni, hanem a fiúnak kellene bizonyítania a szüleidnek.

Ha tényleg megjavult, igazán beszélhetne anyukáddal és bocsánatot kérhetne a viselkedéséért és azt is elmagyarázhatná őszintén, hogy miért viselkedett hülyén. Előbb-utóbb úgyis haza kell majd vinni a srácot.

2014. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokszor akart beszelni anyummal ,meg meg is akarta keresni munka utan ,de anyum nem hajlando vele beszelni ,se talalkozni :(
2014. dec. 29. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De olyan,és olyan is marad.Elötted a rózsaszín köd,azt látod amit látni akarsz.Igaza van anyádnak,de majd tanulsz a magad kárán.Azt írod vissza ment a volt a barátnőjéhez,akit mindig is szeretett.Miből gondolod majd most nem fog?Jobban jársz keresel egy normálisat,kutyából nem lesz szalonna
2014. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van anyudnak, te nem látsz a ködtől, plusz éretlen kislány vagy még.
2014. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 16 körül? Az biztos, hogy nincs élettapasztalatod, azért álltál egyáltalán szóba ezzel a pasival újra. Tudod soha nem az jellemzi egy ember személyiségét, hogy hogyan viselkedik a barátnőjével, hanem az, hogy hogyan viselkedik vele szakítás után. Jellemtelenül, gerinctelenül, erőszakosan. A szociopaták nagyon ügyesen tudnak mosolyogni és kedveskedni, mikor az áll érdekükben. Aztán ha valami nem úgy történik, ahogy ők akarják, mert a tulajdonuknak tartott nő mást akar, mást szeret, erőszakkal akarja rákényszeríteni az akaratát. A leírtak alapján a srác ilyen jellem lehet.
2014. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez a pasi.. állandóan az exeihez megy vissza. Kihasználható vagy, anyud nem akarja belátni, hogy a lánya ilyen lett...
2014. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
OHHH ez nem meglepö énis igy voltam együtt voltunk 2 honapig visszament a csajhoz egy kefélésre de rájött hogy énvagyok az aki kell neki most 5 éve együtt vagyunk házaság gyerek most lesz szoval bizz benne nehéz lesz de tekints rá mindt egy ujj ember . azal ne törödj hogy a szüleid mit szolnak nkább azon legyél hogy tudnád öket össze hozni nemkell semmien találkozot megbeszélni anyud és a barátod közt mennyeek el anyudal egy kávézoba pl: és hivd oda ba barátod és mond a muterodnak márpedig anyu ha szeretsz és fontos a boldogságom meghalgatod és ö szépen elsösorban bocsánaot kér ami nem szégyen ha ö megbántotta a szüleid és elkezdi elmondani miben változott me és mik a tervei a jövöben ez mindig beválik . és vizalma nyujt a szülök felé ugyan igy voltam ,,,,, fogadd meg a faterod meg necsapd be mert akkor benned fog csalodni mond nekik adjanak mégegy esélyt neki had mutasa meg milyen normális és tiszteletudo a te barátod és szeret téged éshogy ha azt akarják hogy bolgog legyél adjanak a szerelmeteknek mégegy esélyt mond nekik ha ti nem akarjátok akkoris együtt leszünk mert szeretem és megváltozott és és bizom benne stb ami szivböl mondanál az a legtisztább ha azt mondod amit hallani akarnak akkor sose leszel boldog öszintén mindent
2014. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de szerintem a családod is barátkozzon meg vele. Remélem, tudtam segíteni. Sok sikert és maradandó, kellemes élményeket kívánok az élethez neked, és azt, hogy megtaláld életed párját. :)
2014. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!