Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elkérnétek a blokkot?

Elkérnétek a blokkot?

Figyelt kérdés

Anyósomtól kaptunk egy ajándékot, ami nem tetszik. Használható ugyan, arra jó, amire szánják, de nem megy semmihez, és ha visszavinnénk akkor egy ezres ráfizetéssel olyat vehetnénk, ami már jobb minőségű és még szebb is...


Viszont folyton megsértődik, ha valami nem tetszik, meg megjegyzéseket tesz, hogy nekünk nem jó semmi meg ilyenek... Na meg, hogy miért hazudtunk mikor odaadta, hogy jó. (de most őszintén, ha odaad valamit, akkor szerintem az a leggázabb, ha azonnal közöljük, hogy hát ez gáz, nem örülünk..) Ő magától nem adja sose oda a blokkot, hogy kicserélhessük, ha valami nem tetszik, pedig pontosan tudja, hogy tudjuk az árakat, mert ugyanott vásárolunk és úgy főleg nem is nagyon értem, hogy mindig még mondja is, hogy nekünk "semmi sem jó". (Ami mondjuk nem igaz, mert mindneki más el szokta találni a dolgokat)


2015. jan. 22. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
En használnám és kész,amire vágyok,azt megvenném a saját pézemen.
2015. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Mond, hogy a garancia miatt kéred a blokkot.
2015. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Ne legyél pofátlan. Ajándék-ajándék. Hát ha vennék valakinek ajándékot és úgymond ,,eladná`` összevesznék vele nem kicsit..
2015. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
3. Vagyok, első én is erre gondoltam.. 2. A tiéd is jó :) ment a zöld pacsi mindkettőtöknek :D
2015. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
A nagyon intelligens ember, ha ilyen dolgot ajándékoz, akkor vagy mellékeli a blokkot, vagy közli, hogy odaadja, ha másra akarod cserélni. Remélem ezzel mindent elmondtam.
2015. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Mond, hogy vmi gebac van vele, vissza kéne vinni. Utána meg megmondod, hogy ilyen már nem volt, másikra kellett cserélni. Csak az a kérdés, hogy esetleg rákérdez-e a boltban, mert az akkor tényleg ciki :/
2015. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Bunkóság kicserélni az ajándékot.
2015. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Ne legyél pofátlan. Ajándék-ajándék. Hát ha vennék valakinek ajándékot és úgymond ,,eladná`` összevesznék vele nem kicsit.."


Azért az szerintem nem "eladás", hogy visszaviszem és olyat választok helyette, ami jó is.

Én nem sértődnék meg, hanem legközelebb max ajándékkártyát vennék oda, vagy megkérdezném hogy a 17 féléből melyiket vegyem, nehogy pont abból a kettőből válasszak, ami estleg nem tetszik..


Egyébként aki írta, hogy használjuk és vegyük meg a saját pénzünkből azt ami tetszik: Nem fogjuk használni, mert nem tetszik. Függönyről van szó egyébként.

2015. jan. 22. 19:23
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Az ajándék visszacserélése nem probléma. Az ember ilyen esetekben adja hozzá a blokkot, vagy előre megkérdezi, hogy jó lesz-e amit vesz.

Itt a probléma azzal van, hogy a te anyósod nem ilyen.. Namost, ha nagyon szükséges becserélni, akkor cseréld be. Mondd meg neki, hogy nem tetszik, kicseréled. De ha nem olyan fontos, van pénzed megvenni magadnak amelyiket akarod, akkor ne hergeld feleslegesen, mert a leírtak alapján éppen erre vágyik..


Én spec alapból úgy állok az ilyenekhez, hogy arra számítok, hogy úgysem tudom a hasznát venni, szóval az ajándék el lesz szépen pakolva egy dobozba a garázsban. Így nem ér különösebb meglepetés általában, kivéve ha véletlen valami használhatót kapok. :) Szóval nekem jobb a békesség, oké megvetted, köszi, majd elpakolom valahova, aztán heló.

2015. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Add el,és vegyél másikat helyette.Ez a legegyszerűbb ha ennyire nem akarja azt a blokkot odaadni.
2015. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!