Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én reagálom túl vagy anyósom...

Én reagálom túl vagy anyósom lőtt túl a célon?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy ma megkértem a páromat, hogy menjen már el tesómhoz és vágjon nála fát. Persze a párom nem ment és ezen jól összevesztünk. Ezt elmondtam anyósomnak és elkezdtem panaszkodni, hogy elegem van a páromból, itthagyom stb.

Erre anyósom azt mondta nagy mérgesen, hogy " mindig eszt csináljátok mégis ki van szívva a te nyakad is meg az övé is." Èn erre visszakérdeztem, hogy minek akkor az ember, az volt a válasza, hogy "b@*zni". Èn semmit nem tudtam erre mit mondani, nagyon szégyellem magam. Van rá okom?


2015. jan. 23. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem lőtt túl a célon az anyósod. Nyilván nem először nyafogsz neki, és elege lett, ezért nyersen megmondta mit gondol az egészről.

Amúgy sem normális az, hogy valaki az anyósnak mondja azt, hogy elege van a fiából. Az nem az anyósra tartozik.

Még valamit: EZT és nem eszt..

2015. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Na én ezt nem értem.


Nincs nektek apátok, vagy a testvérednek férje, vagy nincs neki két keze vagy neked, hogy fát vágjatok? Miért a te férjed kötelessége lenne?


A másik meg az, hogy mekkora blőd viselkedés már pont az ő anyjának elsírni, hogy eleged van a fiából és otthagyod a rákba? :D


Hány évesek vagytok, 14??

2015. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Anyósodnak igaza van.
2015. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell anyósnak bepanaszolni a fiát, ha nem vág fát a tesódnak. Intézzétek egymás közt. Azzal fenyegetőzni, hogy eleged van a párodból, gyerekesség. Ha valóban így van, ezt is egymás közt kéne megbeszélni. Vihar egy pohár vízben.
2015. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szüleink meghaltak ezért nincs a tesómnak segítsége.
2015. jan. 23. 19:40
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

1. - nem tudjuk, hogy a tesód fiú-e vagy lány? Mert ha fiú, akkor nem csoda, hogy a férjed nem akart menni.

2.- valóban nem bölcs dolog anyósnak panaszkodni a fiára.

3.- a családi béke érdekében elgondolkodnék azon, nincs-e a környéken valaki, aki párszáz ft-ért megcsinálná...

2015. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem lőtt túl a célon. Pont neki szidtad a fiát, ez nem túl szerencsés. És abban is igaza van, ha már unja, hogy állandóan veszekedtek.

Ráadásul az sem derült ki ebből a leírásból, hogy miért pont a párodnak kellett volna fát vágni tesódnál.

2015. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mégis ki vágott volna fát, apósom? De szerencsére párom unokaöccse megcsinálta.


De anyósomnak akkor sem lett volna szabad leszégyenítenie!

2015. jan. 23. 19:54
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, úgy látszik, nem hallatszik el odáig az írásunk, pedig többen is leírtuk: ne panaszkodj az anyósnak a saját fiára!

Amúgy "nőből vagyok", mégis tudok fát vágni, fűrészelni :-)))

2015. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%
"Anyósod" feltehetően nemigen kedvel Téged. Az meg, hogy nem nevelte munkára és jóérzésre a saját fiát őrá vet rossz fényt, amit nyilván ki is érzett a panaszkodásodból. Ezért reagált ilyen durván. Légy figyelmesebb a jövőben és ismerd ki alaposan a párod is, mez az anyját is. Lehet, hogy szakítani kellene.
2015. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!