Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintem egyaltalan nem...

Szerintem egyaltalan nem reagalom tul. Szerinetek? K. a. bovebben lent

Figyelt kérdés
azt mondta az anyoson a 3 eves kislanyomnak kuurrvva,hat hogy lehet ilyent?en persze leorditottam a fejet,o peddig vegigtelefonalta a lanyait es a kedvenc menyet es leadta az o szepitett verziojat.szerintuk tulreagalom,es legyek szives ezentul is szolgaljam ki mindennel amit ker es segitsek neki,nehogy beleroppanjon a munkaba.hat en ezek utan le se sz...m,szerintuk ez nem helyes,es ne huzzam fel enyire magam,hanem seperjek ki nala,mert azt mondta a telefonba hogy a leanyom mindent osszemorzsalt.a helyesiraset es ekezetekert bocsi de mindenem reszket annyira felhuztam magam.segitsetek
2014. okt. 11. 10:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja eddig is mondott ilyeneket hogy nagyfeju vagy mint anyad stb,de ez azert durva
2014. okt. 11. 10:17
 2/15 anonim ***** válasza:

Menjenek ők takarítani meg segíteni.


Nekem sem túl jó a kapcsolatom anyósommal, de sosem mondana ilyet a lányomra.


Férjed mit mond?

2014. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
o is kiakadt kicsit,es bantsa is,nem mondja de latom.de annyira manipulal rajtam kivul mindenkit hogy az valami hihetetlen.ferjem is tudja de azert csak hisz neki kb 80%ban
2014. okt. 11. 10:22
 4/15 A kérdező kommentje:
bocs 20 at akartam irni,lenyeg hogy neha elhisz neki ezt azt
2014. okt. 11. 10:23
 5/15 A kérdező kommentje:
es meg annyi azt mondtam az a leanya,erre o,na ilyent ne mondjak.
2014. okt. 11. 10:27
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha az én 3 éves lányomat lequrvázná valaki, ott csont törne. Szerencsére Te kulturáltabb vagy, mint én, így nem lett nagy baj.
2014. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencei miért nem takarítanak nála? Lehet, hogy őket is sértegeti?
2014. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyóséknál laktok? Ha igen, akkor rohadt gyorsan költözés, és a gyermekemet az életben többé nem látná, meg engem sem.
2014. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
csak azért nem tört csont,mert ott volt a a kislány.azotta még volt egy cirkusz,a férjem helyre tette kicsit,de még most is ő az áldozat(anyos szerint).én peddig elmondtam neki,hogy az ő leányai(3)és egy kedvenc meny nagyobb esélyel kqrvák,mivel ők élnek mind érdekházasságban,magyarul a pénzért csinálják.én ovonéni vagyok,soha nem mérgesit fel annyira egy gyerek,hogy hasonlót mondanék,az ő leányai még az érettségit se tették le,mert szerelmesek voltak,aztan hagyták a szerelmet es férjhez mentek érdekből.akkor?miröl beszélünk?a két fia tudott éretségizni. azán kiderült miért mondta,a leányainak csak fiúk vannak,az egyik terhes volt 10hét és a doki azt mondta valósinüleg fiú,és ö ugy döntött elmegy abortuszra a férje tutta nélkül,mire hazaér azt mondják elvetélt,analfabéta az egész,azt hiszik ugy van mint a filmekbe,ráadásul brutális.szóval az ura megtudta,ebböl volt a feszültség
2014. okt. 11. 18:59
 10/15 A kérdező kommentje:
én a harmadik lánnyal vagyok terhes,ezért nagy az irigység.de ez még nem ok,hogy ilyent mondjon,álitolag költöznie kell a leányzonak,legalább lesz ki takaritson.de ugyis a baba és az apa a legnagyobb áldozat,hogyan tud valaki ilyen brutál lenni,ha iskolája nincs,legalább szive lenne
2014. okt. 11. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!