Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyósom annyira utál,hogy partnereket keres a fiának.Azzal a szándékkal,hogy elhagyjon engem.Ezt teljesen nyiltan teszi.Mi meg meddőségi kezelésre járunk.
2015. márc. 21. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Én a helyedben leülnék vele és megbeszélném a történteket vele. Esetleg kompromisszumot is lehetne kötni, ha olyan a szitu. Más ötletem nincs! Sok sikert!
2015. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A ferjednek kellene leallitani ot.
2015. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megpróbált már mindent a párom.
2015. márc. 21. 15:39
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

1. Erősítsd a kapcsolatot a pároddal, figyelj oda rá, mutasd ki, hogy mennyire szereted.

2. Anyóssal közöld, hogy tudsz a dologról, továbbra is tiszteled őt, mint a párod édesanyját, de ezt érthetetlennek tartod. Szereted a párodat és felnőtt férfiként kezeled, aki el tudja önállóan dönteni, kivel kívánja leélni az életét.

3. Pároddal közöld, hogy neked ez nagyon fáj, nem érted a dolgot, de természetesen bízol benne és nem akarsz közéjük éket verni.

Konfliktushelyzetből az jön ki győztesen, aki higgadtan és intelligensen képes kezelni a problémát. Sok sikert nektek!

2015. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. márc. 21. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

A férjednek kell leállítania.

Ha nem tudja akkor - akár az anyja, akár nem - én a helyében megszakítanék vele minden kapcsolatot de legalábbis megfenyegetném vele.

Az ember nem választhatja meg a szüleit így nem kötelező mindent elviselni, mint ahogy egy anya sem tehet meg mindent.

Amit anyósod művel az túl megy a tiszteletlenség és a gusztustalanság határán. Sosem értettem az ilyen embereket...miért jó neki ha a fia elválik?

A legnagyobb pofon az neki, hogy a férjed melletted áll úgyhogy én is azt javaslom, hogy ne hagyjátok, hogy ez éket verjen kettőtök közé.

A férjedet nem érdekli tehát szeressétek egymást és ne hagyjátok, hogy ez feszültséget generáljon köztetek.

Anyós kommandózzon magában ti meg sz.játok le magasról egyszer majdcsak leesik neki a tantusz.

Csinálhatsz te neki akármit, úgysem leszel jó nem fog változni, felesleges leülni az ilyennel beszélgetni. Nem fogja belátni, hogy rosszat tett mert akkor saját maga előtt válna h.lyévé.

A következő feleség is szálka lesz a szemében. Mindig a régi nő a megfelelő...mert az már lelépett!


A babáról meg: a barátnőm évekig járt kezelésekre, vizsgálatokra és most két gyönyörű kislány édesanyja.

Sikerülni fog nektek is csak ne adjátok fel és ne verjen éket kettőtök közé.

2015. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal, hogy a férjednek kell leállítania. Te ne állj le vele vitatkozni, mert azzal magadra haragítod és még több hasonló gonoszságot fog kitalálni.

Amúgy meg wow, el se hiszem, mi mindent megengednek ezek maguknak! Mégis mi a sz^rt képzelnek, amikor ezeket kitalálják??...

2015. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszik/hiszitek el,de mindig maximálisan korrekt voltam vele.Nem tudom mivel váltottam ki ezt a helyzetet.
2015. márc. 21. 17:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy partnert keres neki?
2015. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mi a fene ***** válasza:
Ne görcsöljetek a gyerekkel, akkor majd összejön. Egyébként kiben van a "hiba" drukkolok nektek.A férjednek mi a véleménye az anyjáról ?
2015. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!