Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mivel tudnám elérni, hogy...

Mivel tudnám elérni, hogy kedveljen?

Figyelt kérdés

Párom Családjából mindenki megkedvelt, viszont az Anyukája nagyon ellenséges velem szemben. Diploma nélkül nem vagyok senki... Ezt mondta.

Az is probléma, ha segíteni akarok neki. Bármit csinálok, bárhogy igyekszek nem fogad el. Pedig nagyon szívesen lennék Vele nagyon jóban. Mellesleg nagyon hívő ember ill. tesi-földrajz tanár. Nem tudom mennyit segít ez az információ.


2015. márc. 29. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Menj el vele misére vasárnap,viselkedj úgy mintha a diákja lennél,sportolj és legyél formában.


Egyébként hagyj neki időt,majd csak belátja,hogy te is létezel,főleg ha majd a kedves családtagok,rokonok elketdik mesélni neki,hogy milyen aranyos vagy.

2015. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanár létére eléggé buta. Majd elfogad, majd rájön idővel, hogy a diplomája nem ér semmit. Az intelligencia nem diploma függő.
2015. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg ne foglalkozz vele, inkább kezeld semlegesként. Véletlen se kedveskedj neki vagy ilyesmi.
2015. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz :)

Viszont semlegesként sem szeretném kezelni, mert jóban szeretnék Vele lenni. Ma este is, amikor a párom begépelt neki valami szöveget, nem mellém ült az ágyra, hanem inkább le a földre. Néha a sírás kerülget annyira ellenszenves.

2015. márc. 30. 00:03
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Az anyósok többsége már csak ilyen. Ne vedd a szívedre! Majd elfogad. Ha szereti a fiát, akkor szeretnie kell a menyét is. Csak idő kérdése, amíg ez megtörténik. Kitartás!
2015. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Együtt laksz vele? Ez ellen tenni kéne, amint lehet. Amúgy meg előbb-utóbb beletörődik? Mióta vagytok együtt?
2015. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyalj neki csak azért, hogy megkedveljen. Ezzel a viselkedésével csak a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki. Tanár létére roppant intelligens nő lehet.
2015. márc. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
38%
Elég érdekes hivo lehet hiszen Jézus is azt szeretne hogy szeressunk minden embert akar milyen is!! Ha meg nem fogad el akkor legalabb lehetne kedvesebb is... Szerintem ne foglalkozz vele vagy beszelj a paroddal hogy esetleg beszeljen o az anyjaval mert ra megis jobban hallgat gondolom... De egyutt laksz az anyosoddal?
2015. márc. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hívő? Akkor ennyit az ő hitéről....


Szerintem teljesen felesleges bármit tenned azért, hogy kedveljen. Ha nem, akkor nem, fogadd el. Én hasonlóan viselkednék vele, ahogy ő velem. Nem akartam sosem anyóshoz feleségül menni, és együtt élni sem vele.

Viszont ha a fia eltűri, hogy az anyja bunkó legyen veled, akkor elgondolkodnék rajta, van e értelme ilyen emberre pazarolni az időm.

2015. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdésedre a válasz : csak ugy tudnád elérni ,hogy kedveljen ,ha békén hagynád az o kicsi fiát :)
2015. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!