Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy kedveljen?

Figyelt kérdés

Most jöttem egyetemre. Nem ismerek sok embert, de velük jól elvagyok. De van egy srác, akivel az ég szerelméért nem értjük egymást. Ha kérdezek nem érti, én meg nem értem mit nem ért...

Az a baj, hogy tetszik és vonzódom hozzá:/

Lehet, hogy érzi és ezért ilyen?

Nagyon jól eltudom rejteni az érzéseimet, szóval szinte esélytelen, hogy rájött volna.


Mit tegyek?


20/L


2013. dec. 10. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélyed. Butának tart, vagy ő maga buta "Ha kérdezek nem érti, én meg nem értem mit nem ért... " ti az életben nem lesztek egy pár.
2013. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elfelejteném.
2013. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem érti, amit kérdezel?? Írj már egy példát, mert kb. úgy bírom csak elképzelni a helyzetet, hogy a srác fogyatékos. Csoporttársaid értik, amit kérdezel?
2013. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csoporttársaim értenek:)


Tegnap például a vizsgákkal kapcsolatban kérdeztem. Mert én úgy tudom nem szabhatja meg a tanár, hogy melyik legyen az A vizsgád, melyik a B... De kedves anatómia tanárom odaírta megjegyzésként, hogy az adott vizsga milyen (A/B/C), de ezt nem teheti meg... Szóval mondom mivel ő az egyetlen, aki ébren van 10kor, mikor haza érek a suliból, hát egy esélyem megkérdezem... Erre megint engem néz hülyének, mivel "ezt nem ők szabják meg". Én ezt tudtam/tudom, de mit csináljak, ha a tanár meg olyanokat csinál, ami ütközik a szabályzattal, ha a Tanulmányi épp zárva van este 10-kor.


Am azért volt olyan sürgős a kérdés, mert ma kell felvenni a vizsgákat és nem akartam, hogy vmi hülyeséget csináljak akaratomon kívül.


Nem tudom mennyire érthető:)

Bonyolult, meg ha vki nem jártas a fősulis ügyekben akkor annak kb kínai:D


Te megértetted a kérdést?:)

2013. dec. 11. 10:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó mondjuk nálunk ilyen nem volt, mint amit írsz, de értelek, bár így KV előtt el kellett 2x is olvasnom, hogy mi van :D De ez a reggelnek tudható be.

Főiskoláról annyit, hogy a tanárok nem ritkán engednek meg maguknak többet annál, mint ami a szabályzatba le van írva. Gondolom, hogy ezt nem először játsza be, szóval inkább nem feszegetném ezt a témát. Srác haverod meg akkor szerintem nem túl életképes a fősikolai témákat illetően. Nálunk általában engem zaklattak a kérdésekkel, hogy úristen hogy vegyem fel ezt a tárgyat, azt miért nem tudom felvenni... Képben kell lenni. Srác szerintem még tipródik azon is, hogy melyik bolygón van egyáltalán :D

2013. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a szaktársad is elsőéves. Ne csodálkozz, ha este 10-kor nem érti ezt a problémát, ha még nem szembesült azzal, hogy valóban így hirdették meg a vizsgát. Nem mindenki követi az ilyen dolgokat, én konkrétan sose foglalkoztam a TVSZ-szel, a lényeg az volt, hogy meglegyenek a vizsgáim. Persze ez se jó... Mivel nem akartam fellebbezni, volt olyan tárgy, amit kétszer elvégeztem - teljesen feleslegesen.
2013. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ő másodéves orvosis, én első éves oldkás.


Gondoltam, ha már végig csinált 2 vizsgaidőszakot, akkor tudja majd mi a válasz:)


Nem tudom, hogy sejti-e, hogy a Földön van:D


Köszönöm a kommenteket:)

2013. dec. 11. 11:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg neki még nem hirdettek meg így vizsgát, ezért nem értette, mi a bajod, hisz olyan nem lehet.
2013. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen:)


Ez csak egy példa volt rá, hogy mennyire nem értjük a másik magyarját:D

2013. dec. 11. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak szakos cuccokban nem értitek egymást, akkor ne csodálkozz, mert ahogy előadod én se értem, pedig jártam egyetemre. De, ahogy írtam, az ilyet csak az érti fél szavakból, aki már járt így. De pl. megpróbálhatnál nem szituatívan beszélni, és akkor más is könnyebben értené. Pl. előadtad neki a kis bajod és ő közölte, hogy "ezt nem ők szabják meg". Te pedig folytatod, hogy tisztában vagy vele, de képzelje el, hogy anatómiából a vizsga felvételénél odaírta a tanár, hogy milyen típusú a vizsga. Erre mondta volna, hogy lövése sincs, még nem járt így. És kész. Kicsit túlgondolod, félinformációkat közölsz, aztán hülyének nézed, hogy nem érti.
2013. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!