Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy viselitek hogy anyád...

Ti hogy viselitek hogy anyád és a párod szóba se áll egymással? Jó nagy a feszültség. Nehezen viselem.

Figyelt kérdés
anyán iszonyat nehéz eset,rengeteget ártott nekünk,amit a párom szépen megunt.egy házban lakunk,mi fent az emeleten ő lent.még köszönni se köszönnek egymásnak,vagyis a párom nem köszön neki,anyám meg meg már nehogy ő köszönjön előre szitu van.megértem a párom,de kértem legalább köszönjön,ne keltsen nagyobb feszkót,de nem hajlandó,azt mondja teljesen felesleges.van más is két tűz közt,hogyan lehet ezt elviselni.nem védem anyám mert nagyon rosszindulatú,órákig sorolhatnám miket tett,de az anyám.ha jóban nem legalább köszönő viszonyba jó lenne lenni.

2015. márc. 30. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Talán nem kéne egy házban laknotok... Basszus.
2015. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
talán nem,de most nincs más lehetőségünk.van gyerek is,igy már nem könnyen ugrál az ember.
2015. márc. 30. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Te a tegnapi kérdező vagy, csak ma pasit játszol?

Ugyanezt a szitut írta le valaki a nő szemszögéből.

Esetleg te vagy a párja? Ha utóbbi, akkor is csak ugyanazt lehet válaszolni, tudtad milyen életnek teszed ki az állítólagosan szeretett nőt,és a gyereketeket, amikor az anyádhoz költöztetek. Miért volt ez jó, és miért nem költöztök el onnan? Én otthagynálak gyerekkel együtt a fenébe, vedd el anyádat.

2015. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem én a mai vagyok,nálunk a férjem és anyám közt van gond,köztünk és anyám közt is.nem azt akarom taglalni hogy miket tett,mert az órákig tartana és nem ez a kérdés,a kérdés az h két tűz közt hogy lehet élni?valakinek ez könnyen megy.én szenvedek.
2015. márc. 30. 11:43
 5/11 A kérdező kommentje:
az nem én vagyok.
2015. márc. 30. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

77%, és most akkor tapsikolsz örömödben, hogy találtál egy hibát?

Ez legyen a legnagyobb boldogságod.

Valószínű nem válaszolták meg a kérdezőnek a kérdést, de amúgy is olyan színű kérdést tesz fel ide, amilyet akar.


Nálunk hasonló volt a helyzet kérdező, nekem a barátnőm apja volt egy mezítlábas tahó, egy pökhendi ki ha én nem figura, végén már a páromnak kellett engem csitítgatni, nehogy nekiugorjak az apjának.

Csak a költözés marad, de ne felejtsd el feltétlenül megköszönni jóanyádnak a kellemes helyzeteket.

Én megköszöntem az apósnak...

2015. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, tehát anyád nyakára vállaltatok gyereket, az ő házába... nem kéne pattogni, vagy le lehet lépni, ha valami nem okés.
2015. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Te 49%-os! Nem látod a fától az erdőt?

Pont teljesen ugyanaz a szitu, kis módosítással.

Ami nem baj, de ettől még így van!

Valószínű apósod sem véletlenül nem tudott elviselni téged, de ez legyen a te bajod, a legnagyobb örömöd meg ennyi, hogy ide jársz kötekedni :)

2015. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ember, Ti normálisak vagytok? Egy anyóssal együtt élni úgy, hogy valamelyik fél (gyerek vagy a pár) nem kedveli egymást? Meg mi az, hogy az anyád és legyenek köszönőviszonyban? Örülj, hogy nem penderített ki Téged a párod azért, mert ráerőltettél egy ilyen házisárkányt és azt akarod, hogy köszönjön neki? Én is gyűlölöm a barátom családját, nyáron össze is költözünk, de az én barátom szépen elmagyarázta, hogy nyárig ad időt a szülőknek (ekkor fejezzük be a sulit és kereshetünk rendes munkát), ha addig nem jönnek személyesen hozzám bocsánatot kérni, akkor megszakítja velük a kapcsolatot, de addig havonta egyszer hazajár az albérletünkből (ameddig nem fajult el a helyzet, hetente egyszer hétvégére hazajárt), hogy meglátogassa őket, de mivel állandóan szitkozódnak, így nem nyárig se fognak kitartani! Hidd el, akármennyi barátnő lett volna, egyik se lett volna jó neki, cölibátust fogadhattál volna, ha a párod nem jelenik meg a porondon és ennyi minden után kitart melletted, úgyhogy inkább tedd össze a két kezed és gyűjtsetek saját lakásra! Nincs olyan, hogy de mégis csak anyuci, ha normálatlan, akkor észhez kell téríteni, ha pedig nem megy, akkor szépen lassan megszakítani a kapcsolatot vagy eldönteni, hogy melyik a fontosabb: az anyukád vagy a párod! Vagy elköltöztök és Te látogatod, Ő meg nem, még ez lehetséges, ha ennyire anyucis vagy.
2015. ápr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!