Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok! Ti hogyan viszonyulto...

Anyósok! Ti hogyan viszonyultok ahhoz a hihetetlen mennyiségű anyósvicchez, amiket a vicclapokon lehet olvasni?

Figyelt kérdés
Nem idegesít titeket, hogy mindegyikőtöket egy ádáz fenevad sárkánynak állít be?
2015. ápr. 10. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan, mint a rendőrvicc, és a szőke nős vicc. Létezik, van. Ha valaki ezen felhúzza magát, akkor gratulálok neki.
2015. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Vagy ahhoz a töménytelen mennyiségü kérdéshez, amiben itt a GYK-n az anyosokat fikàzzàk?
2015. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy a rendőr a rendőr vicchez, a feleség a feleség viccekhez, a férj a férj viccekhez, a szőkék a szőkenős viccekhez, a barnák meg a barna nős viccekhez. Ja és a malacok a malac viccekhez. Sehogy...
2015. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem inge...
2015. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok anyos, de akit erint, es igaz is ra a vicc, az nem veszi komolyan ( pedig tanulhatna belole, es eszrevehetne belole, ha tenyleg kiallhatatlan a viselkedese) , aki meg normalis, az csak nevet egy rajta
2015. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez olyan, hogy minden anyós meg van róla győződve, hogy ő nem ilyen, mint a viccben szereplők. És így van ez a szőkékkel, alkoholistákkal, elmebetegekkel is. :)
2015. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én anyós vagyok és igen jókat szoktam ezeken nevetni, a vejemmel meg a menyeimmen együtt - sokszor ök hozzák ezeket a vicceket, mert tudják, hogy szeretem.
2015. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mi a fene ***** válasza:
Anyós, úgy jó ha porhanyós. Én is anyós vagyok, nevetek rajta.
2015. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem tanulnak belőle.... pedig nem véletlenül ennyire elterjedt a téma.

Hollandiában pl. egyet se értettek belőle :O

2015. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!