Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy legyek jó menye az...

Hogy legyek jó menye az anyósomnak?

Figyelt kérdés
Én nem akarok beállni a meny szörnyek közé. Elborzadva hallgatom, amikor mások az anyósukat szidjak ahelyett, hogy megköszönnék neki a tanácsait, segítségét, jóságát.

2015. máj. 20. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Miért akarsz jó menye lenni az anyósodnak?? Úgy alakítsd az életed, hogy neked és a családodnak (férj + gyerekek) a szerintetek legjobb legyen!! Anyósoddal szemben vedd fel a "pókerarcot", azaz hallgasd meg de ne az ő életét akard élni és az ő életben elkövetett hibáit helyrehozni!! Örülj neki ha a férjeddel és gyerekeiddel harmóniában és boldogságban tudtok élni, ne foglalkozz más "külső tényezőkkel". Ne simulj be mások értékrendjébe!!
2015. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Haha, majd ha lesz anyósod, akkor te biztosan tökéletes meny leszel, aki anyós összes kedves tanácsát megfogadja. Sok sikert hozzá! Az a gondolat még nem merült fel benned, hogy vannak borzalmas anyósok?
2015. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj minél jobb feleség és anya lenni. Ne versenyezz az anyósoddal és ne csak a rosszat lásd meg benne. Ne használd ingyen cselédnek, ahogy néhány barátnőm teszi. És a legfontosabb: semmi esetre se költözz hozzá. Se egy házba, se pedig egy udvarba ne lakjatok.
2015. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy jó legyen a kapcsolat mindkét félen múlik. Jelenlegi anyós jelöltemmel pl nagyon jó a kapcsolatom, igaz vannak dolgai amiket nem szeretek (nagy különbséget tesz a két gyereke közt). Alapból kedves, kommunikatív, stb.

De aki előtte volt jelölt na ő ez borzadály nő volt vele senki se tudott kijönni, még a saját anyja is menekült előle.

Csak akkor lehetsz jó meny, ha az anyósod is erre nyitott és elfogad.

2015. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Sehogyan. Neked az a kötelességed, hogy jó ember légy, valamint jó feleség és majd jó anya. Pont. Anyuka nem egy zsűri, ahogy a szomszédasszony sem, nekik nem kell megfelelni.
2015. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Mindig gondolj arra tisztelet jar neki mert megszulte a ferjed es felnevelte.
2015. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Ez két emberen múlik.
2015. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem csak rajtad múlik. Én megpróbáltam. De mikor azt mondta, mikor 7 hónapos terhes voltam és fennállt a veszélye, hogy elhal a baba és halva kell megszülnöm, nem érdekelte a baba csakhogy ne egyek, mert meghízok. Azóta egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam, hogy szeressem. És ez csak egy húzása....
2015. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Akkor már le is írtad. Köszöngesd folyamatosan a tanácsait, segítségét, jóságát..ha lesz mit.
2015. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Intelligens, normális anyóst válassz, és akkor nem lesz gond. Nézd meg az anyját, vedd el a fiát :)
2015. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!