Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok ki ül elöl az autóban?

Nálatok ki ül elöl az autóban?

Figyelt kérdés
Nem egy egetverő dolog, csak kíváncsi vagyok: anyósülésen a párotok, vagy az idősebb rokon (szülő, anyós, após) ül?
2015. jún. 11. 17:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
36%
Sokszor meglepődök ezen a dilin,mikor másoktól hallom a veszekedést, hogy én akarok elöl ülni... nem ééén akarook! Gyerekeknél még érthető, de sajnos felnőtteknél hallom gyakrabban, így alapból, ha min. 3-an kell utazzunk egy kocsiban, én automatikusan hátra dobom be magam.
2015. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
73%
Autóban az illem szerint a legmagasabb rangú ülés hátul a jobb oldal, majd a bal. A legalacsonyabb rangú pedig a vezető melletti hely. Nem hiába "anyós ülésnek" hívják.
2015. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
83%

Még a #2 vagyok.

A fentieknek megfelelően mellettem a párom ül, vagy én, ha ő vezet. Hiszen az utasok vendégek, így megkapják az illem szerinti helyüket.

Kivétel, ha egy gyerek nagyon elöl szeretne utazni, akkor utazhat ott.

2015. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%

Általában ketten szoktunk autóba ülni. Mivel nekem nincs még jogsim, értelemszerűen én ülök az anyósülésen. De ha már hárman megyünk valahová, én szoktam hátra ülni [egy az, hogy kicsi is vagyok, jobban elférek a hátsó ülésen (Ford KA)].


De ha a nagyszüleimmel megyünk valahová, értelemszerűen hátul ülök. Viszont ha hosszabb távra megyünk (nálam általában a 30 percnél hosszabb menetidő hosszabb táv), akkor általában megkérem, had üljek előre. De ez nálam attól függ, milyen állapotban ülök autóba. Az esetek 80%-ában jól elvagyok hátul és senki nem szokott problémázni azon, ki hol ül.

2015. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Crudius válasza:
88%

Nem tök mindegy ki ül elöl?

Amúgy ha ketten ülünk az autóban, általában mindketten elöl ülünk.

Ha több ember utazik, illik megkérdezni a másikat, hogy hová szeretne ülni.

2015. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk általában, ha ketten ülünk a kocsiban, mindketten hátul ülünk.
2015. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 MrPifta ***** válasza:
23%
mi mind szeretünk elöl ülni, többet lehet látni. Ha 3 férfi útnak indul, még a bal első ülésért is veszekedés van, nem csak az anyósülésért.
2015. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk az idösebbek ülnek elöl, mert az elsö ülés az, ahová könnyebben be tudnak ülni, meg jobban látnak menet közben.
2015. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk szinte mindig a férjem vezet mindig, ha együtt megyünk valahová. Nem tudom miért, ez így alakult ki, pedig nekem is nagyon régóta van jogsim. Ha anyósom, vagy anyukámék is velünk utaznak, akkor udvariasságból mindig mondom, hogy üljenek ők előre, nem szoktak tiltakozni. :) Vagy már eleve hátra ülök be, és úgy megyünk értük, tehát adott a szitu, hogy ők ülnek előre, mikor melyikük éppen. :)
2015. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
39%

Feleségként ha ketten megyünk valahová, akkor a férjem mellett az anyósülésen van a helyem.

Ha családként utazunk, akkor hátra ülök, hogy vigyázzak a picire, inni tudjak neki adni pl.

Ha csak felnőttek vannak és az anyós is köztük van, akkor elôl ülök, mert anyósnak be nem áll a szája és idegesíti a férjem vezetés közben:) Hátul meg elvész a hangja a zene mellett:) És nem, nem vagyok mazochista hogy hátraüljek vele:D

2015. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!