Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti szeretitek/szeretnétek,...

Ti szeretitek/szeretnétek, hogy anyósotok pakolásszon, rendet rakjon nálatok?

Figyelt kérdés
Mondjuk nincs időm mindent kivasalni, elpakolni, elmosogatni, nem kosz, csak kisebb rendetlenség van, és ő jön, és elkezd pakolászni. Semmi hátsó szándék nincs benne, soha nem hánytorgatja fel, mégis olyan érzésem van, hogy tökéletlen vagyok, még arra sem vagyok képes, hogy rendesen megszervezzem az életem. Tudod, hogy nem kellene rágnom magam ezen, és mégis... Örülök, persze, hogy annyival is kevesebbet kell nekem megcsinálnom, de mégiscsak az én "szemétdombom", ne kapirgáljon rajta más.

2015. márc. 23. 17:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Se anyóstól, sem anyámtól, sem egy fizetett alkalmazottól nemviselném el.
2015. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viselném el.
2015. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezné, hogy segítsen-e, elfogadnám, megköszönnem, de kérdezés nélkül szerintem ilyet nem illik.
2015. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
Tarts rendet, akkor nem fog helyetted dolgozni! Ha megkérdezné, akkor mit mondanál neki? Neked jó a rendetlenség is?
2015. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem viselném el! Kifejezetten utálom, ha valaki elkezd helyettem pakolászni, néha még az is zavar amikor a párom kezd helyettem rendet rakni. Egyszerűen allergiás vagyok rá. Én a helyedben szépen megkérném, hogy ne csinálja, ha pedig tovább folytatja akkor egyszerűen minden rendrakási akciója után adnék neki egy jelképes összeget. Talán akkor venné a lapot és szépen abbahagyná.
2015. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem viselném el. Egyenesen zavar, ha valaki más rendezkedik a személyes holmiaim között.
2015. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Nekem anyósom nagyon messze lakik, íhy évente párszor jön 5-6 napra.


Most januárban jött, és a háztartással nagyon elvoltam maradva.Itthonról dolgozom, és rengeteg munkám volt, férjem a munkában, gyerekek oviban. Elkzdett pakolászni, és az egész gyerekszobákat felforgatta, elején nagyon mérges voltam, pont úgy éreztem magam mint te. Aztán elment, és nagyon nagyon üröltem neki. Habár szolhatott volna, de nem akart zavarni.

2015. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem, az engedélyem nélkül SENKI ne pakolásszon, csak mert ő jónak látja.


Ha megkéri előtte, és jól jön a segítsége, akkor szívesen fogadom, de egyébként hagyja a cuccaimat.


Erre mondjuk alapból háklis vagyok, mert a mostohám, míg ott éltem és valamit nem talált, azonnal áttúrta a holmijaimat, mondván biztosan én raktam el. Persze, egyszer sem jött be a tippje, de én legszívesebben a kezét törtem volna apróra, amiért kutat.

2015. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%

vannak ilyenek, akik világéletükben a rendet szokták meg maguk körül, és nem szívesen nézik jól, ha a fiúk rendetlenségben él.

ez valamilyenszinten jogos, de nem szabadna engedély nélkül pakolászni.

engem bosszantana, nem szeretem ha a holmijaink között turkásznak.

tarts mindig rendet legalább a látható helyeken hogy ne tudjon pakolászni.

a mosogatás meg tényleg jobb frissen csinálni, az jobb is ha mindig csinálod, ne gyűljön fel.

2015. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon szeretem anyósomat, soha nem akarnám szándékosan megbántani, csak ez az egy dolog irritál benne nagyon. Férjem szerint fogadjam el ilyennek, és örüljek neki, hogy megcsinálja. A dolog odáig fajult nálam, hogy kényszeresen próbáltam rendet tartani, (ami 3 gyerkőc mellett nem kis feladat), és az állandó idegeskedés, megfelelni akarás miatt picit "megrottyant" az egészségem. Most próbálok szemléletmódot váltani, hogy ne akarjak "szuperanyu" lenni. Nem könnyű.
2015. márc. 23. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!