Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt veletek olyan, hogy...

Volt veletek olyan, hogy választás elé kellett állítani a párotokat, hogy vagy te vagy a szülei?

Figyelt kérdés

Vagy állított már titeket ilyen választás elé a párotok? Egy elmérgesedett kapcsolat miatt pl.

Miért volt? Mi lett a vége?


2015. jún. 13. 15:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Egy független, felnőtt embert választottam társamul.
2015. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem, mert alap hogy engem választ (és én őt), így van ez rendjén.
2015. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
őszintén? engem ha valaki választás elé állítana ott rúgnám ki francba.
2015. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 omba ***** válasza:
94%

Bizony választás elé kellett állítanom. Mondani mindig azt mondta, hogy persze, hogy mi ketten...

de ahogy viselkedett az pont fordítva.

Pedig van két gyerekünk, lehettünk volna egy normális család, de ez neki nem ment.

2015. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem kellett, drága anyós állította választás elé a párom. Azóta se láttuk.
2015. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem mert mindketten vagyunk olyan intelligensek, hogy tudjuk, a szülőket nem lehet megválasztani. Volt, hogy megharagudott valamelyik szülőmre, és nem akart elmenni családi összejövetelre, de legtöbbször úgy dönt, hogy nem éget be és eljön. Ha mégsem jönne, inkább kimagyaráznám a hiányzását. Én meg az egyik testvére haragudtam meg, amit 100%-osan elfogad, mert jogosnak tartja, de ettől még Ő szereti, és én nem is várom el, hogy ettől független ne beszéljen, találkozzon vele.
2015. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

5-ös!


Anyóst vagy a párod nem láttátok azóta?

2015. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen anyóst. Még a kapcsolatunk elején (kb fél év után) történt az egész. Nem fogadta el, hogy a pici fia már nem csak az övé.
2015. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Igen, a nővéremet a szüleim. Emlékszem azt mondták neki mehet, de ide többet nem jöhet vissza. És végül észhez tért ott hagyta azt a fiút még mielőtt bajba került volna,
2015. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Anyosom allitotta ferjem ilyen valasztas ele. Illetve anyosom-nagymama-sogorno harom gracia. Nekik meg ket kozos gyerekkel us jottment no voltam .

Ferjem mindenre elso pillanattol aztmondta amikor bemutatott nekik hogy en a csaladja vagyok.

Vegul konkretan megmondtak hogy a valasunk varjak es valasztania kene. Ez volt az utolso beszelgetesuk. Azota volt hogy ugyveden keresztul beszelt csak a szuleivel.


Mas rokonokkal megmaradt a kapcsolat.


Hat van ilyen. En nem nagyon ertem, hiszen szerintem termeszetes hogy a gyerekunk tarsat valaszt es az a csalad resze lesz.


Lattam ilyet. Unokatesom feleseget is a feleseg anyja valasztas ele allitotta. De ok is egyutt maradtak. Ott a feleseg szuleivel nincs kapcsolat.


Hat ilyen is van.


Naljnk befogado a csalad. Igy en agamon meg mindig mindenkit elfogadtak.

2015. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!