Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Após kitörölt mindkettőnket...

Após kitörölt mindkettőnket Facebookról és nem is jelentkezik egy jó ideje. Reagálnátok valamit erre?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk mi történt. Kint él külföldön, rég nem találkoztunk vele, de azért facebookon tartottuk a kapcsolatot valamennyire. Volt egy párja, nagy volt a szerelem, telepakoltak a Facebookot, hogy milyen szerelmesek, aztán úgy tűnt, hogy szétmentek, mert letöröltek minden képet, és akkor töröltek ki (mindenkit?) a barátaik közül mindketten. Azóta megint együtt vannak, nagy a szerelem, de minket nem tettek vissza, nem is jelentkezett azóta, a férjemet fel se köszöntötte szülinapján... Amúgyse volt valami szoros a kapcsolatuk, nélküle nőtt fel, de ez így csak furcsa. Én azt mondom a férjemnek, hogy kéne írjon neki, hogy mégis mi ez az egész, de ő azt mondja, hogy nem érdekli, ha ő képes így viselkedni, akkor ő nem fogja keresni. Szerintetek?
2015. aug. 2. 18:49
 1/8 vorarlberna ***** válasza:
96%
Pozitív, hogy ennyire családcentrikus vagy, de őt nem érdekli akkor ennyi.
2015. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem igaz, hogy nem érdekli, rosszul esik neki én meg sajnálom :(
2015. aug. 2. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy kitörölt, egy dolog. De nem erre kellene rákérdezni, hanem "csak" egy érdeklődő levél, hogy van,

régen hallottatok felőle, miként megy sora mostanában.

Talán azért nem jelentkeztek, ne ítélkezzetek, és senki sem.

Nem csak a fiataloknál van az, hogy összevesznek, kibékülnek, de furcsa módon az idősebeket jobban megszólják érte, hogyha nem rendezett kapcsolatban élnek.

Pedig a szerelmi gubanc nem korfüggő ám! :)

2015. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Lehet nem szandekosan toroltek. Nemreg egy bafatom oldalat feltortek es a baratai egy reszet toroltek mig szamara ismeretleneket bejeloltettek stb.

Bar ennel egyszerubb is lehet (amit en is csinaltam szakitas kornyeken): a sajat profiljat torolte. Olyankor olyan mintha kitorolne, pedig nem teged torol a baratai kozul, hanem sajat magat. Aztan ha csinal egy uj profilt akar ugyanazzal a nevvel, akkor vagy elkezdi ujra felvenni az osszes ismeroset (es veletlen kihagy sokakat hiszen honnan emlekezne akar evekkel ezelott bejeloltekre vagy mindenkire) vagy vaf hogy bejeloljek.

Probald meg siman ujra bejelolni aztan ha hetekig nem jelol vissza, akkor lehet megiscsak szandekosan torolt. Es valaki elottem irta: igen erdeklodj...hogy aggodsz stb.

Nem kell a torlessel foglalkozni lelekben szerintem nincs jelentosege. Annak viszont sokkal nagyobb ha valaki vafatlanul eltunik es idos es szakit valsagban van...erte kell aggodni nem zokon venni az eltunest.

2015. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet az is, hogy észre se vette, hogy nem jelölt be ismerősnek, vagy annyit jelölt be, hogy a face korlátozta. Nem biztos, hogy IT zseni, csak egyszerű user, és nincs tisztában a facéval, csak használja. Szerintem is egy egyszerű levél jó lépés, ahogy előttem javasolták. Semmit nem veszítesz, viszont tisztábban fogsz látni.
2015. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy csak simán elfelejtett visszajelölni, de azért elég gáz, hogy így elfelejti a fiát hónapok óta, meg a szülinapján se köszönti fel... És nem csak annyi, hogy pillanatnyilag elfelejtette, mert ez már májusban volt és azóta se jutott eszébe?
2015. aug. 3. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Telefon??
2015. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? hagyd rá a férjedre. Felnőtt ember, ha akarja utánaérdeklődik.
2015. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!