Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nagy genyóság lenne a részemrő...

Nagy genyóság lenne a részemről, ha kitörölném az anyámat s testvéreimet facebookról?!

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok tinédzser, "érett nő" vagyok.. :P

Már többször írtam ki kérdést, h most nekem van igazam, avagy Az anyámnak. (nem válaszolnak, állandó vita van, én külföldön, ők le se tojnak stb..)


Szóval szeretném kirakni őket facebookról, mert igazából semmire ... az ég egy adta világon semmire nem reagálnak. Van kint a páromról és rólam egy csomó fotó, most jön a nyelvvizsgám, arra sem reagáltak, írtam a hugomnak emailt, arra sincs semmi, anyám sem reagál... SEMMIT nem tudok.

Arra is gondoltam, hogy utána letiltom őket.... és akkor még megtalálni sem tudnak, max telefonon.

Viszont a párom meg szeretné őket megismerni, ha majd hazamegyünk látogatóba, de én már ott tartok, h letagadom őket, vagy énnemtudom, mert TÉNYLEG tojnak a fejemre!

Sosem volt jó viszonyom az anyámmal, mindig csak a bátyám a bátyám (na az sem áll velem szóba, mert abból egy egoista állat lett).... Itt vagyok kint Németben, dolgozom, sorra jutok előbbrébb, h idekint ragadjak (aminek rettenetesen örülök), az anyám még annyit sem böffent ide, h ügyes vagy kislányom! Az viszont megy neki, h mikor a Párom szüleinél voltunk, és a tengerről posztoltam képet, akkor ott kuncsorgott, h azért meghívhatnám őt is oda, az épp aktuális párjával..... -.-"


Szerintem ez a legnagyobb bunkóság, h mindig csak az érdekeit nézi, de egy jó szót nem képes mondani rám. A hugom detto, anyám adja alá a lovat, párja van ( a hugom még nincs 18 sem, bőven nincs), de már akkora arca van, hogy idáig látom! Ha meg írok neki, akkor "ok", "semmi", a válasz, most már ott tartunk, h nem is válaszol.


A bátyám nem hajlandó a visszaigazolást elfogadni, a levelekre válaszolni, a bnője detto, mert az is fennthordja az orrát! (Volt egy vitánk velük, mikor is ugyanazt mondtam, mint anya, ebből oltári balhé kerekedett, anya kimosta magát, engem meg otthagyott, és azóta irtózatosan fújnak rám)

De anyám exét, - akit utálok mint a ... - vissza kellett igazolnom, mert már RÁM ÍRT, hogy miért nem az ismerősöm?!


Olyan szívesen hajítanék ki mindenkit a búúús francba, de mégis ez az arany szívem azt mondja, h mégis csak a családom!


--- de ha egyszer nem is foglalkoznak velem!??!


A Nagynénémmel 11344566szorosan jobb a viszonyom! (Tényleg, lehet ezt vhogy megoldani, h a Nagynéném legyen az Anyám?)


*kifújja a levegőt*


Szerintetek töröljem őket?



2012. jún. 26. 15:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Tiltsd le őket és ne foglalkozz velük.
2012. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Igen, töröld őket, ez a te facebook- od, te döntöd el, ki azismerősöd, és ki nem. Anyád exét is töröld ki, és tiltsd le, akkor nem tud rádírni, hogy miért nem ismerős. Miért nem? Azért nem, mert nem akarod tartani vele a kapcsolatot. Egyszerű
2012. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hm, ott félreírtam, a hugom kérdezte meg tőlem.. vagy az anyám, hogy az exét miért nem igazoltam vissza, holott x évet nála voltunk... én csak kettőt, mert eltakarodtam onnan...
2012. jún. 26. 15:48
 4/28 anonim ***** válasza:
13%
Te sem vagy különb ha törlni akarod hát törölöd egyéni szuverénszovproblem.
2012. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
én sem igazoltam vissza nagymutteromat, mert nem akarom, hogy a hülyeségeivel nyaggasson
2012. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én kérdeznék, te szoktál reagálni az ő képeikre, megköszöntötted őket érdeklődtél felőlük? Mert lehet, hogy bennük is van tüske esetleg. Ha nem így van, akkor töröld. Én is töröltem apámat 10 évre, mert úgy éreztem, nem érdeklem, de mostanában újra szoktunk találkozni és utólag rájöttem, bennem is volt nagy adag hiba.
2012. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentben úúgy belelátnám az anyámat.... de neki egy picivel több helyesírási hibái vannak :D
2012. jún. 26. 15:55
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Helyedben törölném őket. Továbbá beállíthatod a fiókbeállításoknál, hogy csak ismerőseid láthatják az adataid (üzenőfal, adatok, képek) és léphetnek kapcsolatba veled (kommentek, privát üzenet).
2012. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
mármint az #5
2012. jún. 26. 15:56
 10/28 A kérdező kommentje:

#6 igen, persze!!! karácsonykor is meg minden kapcsolatfenntartást megtettem, amit csak tudtam (már kiírtam vhova kérdésbe, ezért sem akartam leírni az újra)


#8 ne félj, most is úgy van

2012. jún. 26. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!