Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyukája az őrületbe...

A párom anyukája az őrületbe kerget, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

egyre jobban idegesít. Eleinte azt hittem viccel, de állandóan azt mondogatja, hogy szuljek gyereket és ő akar elmenni vele gyesre és gondozni, a másodikkal majd én foglalkozhatok...

Mondtam neki, Hogy még nem vagyok teljesen biztos benne, hogy kell egy gyerek, mire nekem esett hogy semmi más értelme nincs az életnek és ilyet nem lehet mondani. Régebben mikor kutyánk lett akkor is elmondta vagy 100x,hogy inkább gyerek legyen, mert a kutya túl nagy felelősség... Mondtam, hogy szerintem egy gyerek sokkal nagyobb, mire közölte hogy az más és ő babazni akar.

Mostanában beszélünk róla a párommal, hogy jó lenne egy baba, de az ilyenektol elmegy az eletkedvem is, nemhogy gyereket akarjak, hogy itt zaklasson hogy ő babazni akar. Amúgy jól toleralom ezeket, de most karácsonykor ezt megint közölte és azóta alig tudok lenyugodni, annyira felidegesitett. Amúgy vannak gondjai, és a házuk iszonyú koszos és kupis, egyszer vérig is sértődött, mert meghallotta hogy ezt mondtam a páromnak,hogy ha lenne is baba sosem merném odamenni mert kb attól is verhasat kapna ha eltolnank babakocsiban a ház előtt... Pasi azt mondja talán egy unoka miatt osszeszedne magát, de amúgy sosem szól rá,hogy terjen vissza a földre.


2015. dec. 27. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki, hogy akkor szüljön ő magának...
2015. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

ha még abban a korban van, akkor szüljön ő ha ennyire szeretne.

ha már túl van ezen, akkor is lehet opció az örökbefogadás.

de ne rajtatok keresztül élje ki magát. ha szülnél is gyereket, az a ti gyereketek. miért akarna ő gyesre menni? szerintem kicsit beteges is ez már.

2015. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha jót akarsz még most állítsd le a klímaxos banyát, és kerek perec jelentsd ki hogy HA lesz baba, azt magatoknak vállaljátok, ès te fogsz vele otthon maradni.

Vigyázz mert ezek halál komolyan gondolják, aztán majd jön követelőzni, hogy de hát már megbeszéltétek...

2015. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyszer megmagyarázni neki, hogy a te életed, te döntesz arról, hogy szülsz-e és mikor. Ha nem hajlandó tudomásul venni, akkor konzekvensen IGNORÁLNI kell. Amikor felteszi ezt a lemezt, szó nélkül kimégy a szobából. Előbb-utóbb befejezi.
2015. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen én is attól tartok, hogy teljesen komolyan gondolja, bár fogalmam sincs, hogy lehet valaki ilyen... Eszembe sem jutna soha ilyesmi. Nagyon ijesztő. Csak azért nehéz ez, mert a pasim is tudja, hogy nem százas és nem akarok családi balhét, de lehet, hogy tényleg ki kéne osztani,aztan lehet haragudni, de legalább nyugtom lenne.
2015. dec. 27. 20:43
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja ráadásul nekem olyan munkám van, hogy itthon végzem és magamnak osztom be az időm, szóval teljesen kutya-gyerek-hobby-akarmi kompatibilis, ezt is mondtam már, de meg se hallja...
2015. dec. 27. 20:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez durva, felülmúlja anyosomat :). Mint a Sissiben Zsófia főherceg asszony, komolyan ez jutott eszembe. Szólj neki szerintem időben, hogy te ezt nem egészen így képzeled el.
2015. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
20:50 haha :D amúgy annyi hasznom van az egészből, hogy régen azt gondoltam, hogy az én családom dilis, de mostanában raebredtem, hogy normálisak és jofejek.
2015. dec. 27. 21:07
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy amin még kiakadtam, az volt, mikor kozoltem vele, hogy még fiatal vagyok, raerek, mire mondta, hogy 26 évesen már nagyon kéne iparkodnom...
2015. dec. 27. 21:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

akkor vállaljatok amikor a pároddal közösen szeretnétek. más véleménye ne legyen mérvadó.

és ha meglesz a gyerek is a nagyszülői posztján kívül ne nagyon engedd belefolyni az életébe. vannak olyan nagyszülők akik mindenáron bele akarnak mindenbe szólni,mintha a saját gyerekük lenne.szóval még csírájában fojtsd el a dolgot.

vagy ha most nem akarsz vitát, akkor legkésőbb a terhességtől kezdve zárd ki az életetekből, annyira engedj neki , mint a másik nagyszülőnek(anyukádnak) . de én már most mondanám neki,hogy ne is álmodjon,hogy ő lesz itthon a gyerekkel gyesen.

2015. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!