Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennetek ha a parotok a...

Mit tennetek ha a parotok a szuleihez akarna koltoztetni?

Figyelt kérdés
Mit tennetek ha a parotok a szuleihez akarna koltoztetni? 3éve elunk egyutt alberletben eleg szukosen az igaz de en igy maradnek itt az otthonom a 8hos fiunkkal most azvan hogy ugyis öve lesz a szuloi haz minek fizessunk ö mar beleunt abba hogy marol a holnapra elunk es csak a kegszuksegesebb dolgokat vesszuk meg. De en nem akarok elmenni innen jah es nem is itt laknank ahol most 15km re innen egy faluban en ide vok szokva hiava nem nagx varos ezsem. Most azzal jon h ő is idejott es megszokta miattam majd enis megszokom. De en belegondolok es mar is elmegy az eletkedvem is teljesen mas elethelyzet az ovek es az enyem is. Igaz h sok. A kiadasunk hiaba dolgozik nem marad sok a konyhara. Az en csp gyesem kimegx lakbeerbe. Az o fizuja marad a gyerekre es megelhetesre de mist nincs fizu leallas volt az epitoiparban csak segelyt kap nem tudom mit tevo legyek igaz hogy nem maradna most e honaoba semmink de ugyis lenne vmi es jon a jo ido csak megkezdodik a melo de ö azt mondja nem szeretem igazan ha en enyit nem teszek meg erte es hogy o mar nem akar maradnii egyaltalan ittt fizetni es haza akar menni hogy ne nyomorogjunk. Es azt. Mondta nem muszaly mennem nem eroszak ugyerzem fel lett biztatva nagyon mivel most volt otthon azota van ez a tema.mondtsm h nem tudom megmagyarazni miert de nem erzem ott jol magam es atthiszi titkolok vmit hogy bajom van a szuleivel. jartunk oda hetvegere alig vartam hazaerjek akkor hogy eljek ott? cdak hogx jobb legyen hiaba lesz tele a huto ha nem fog jol esni mitgondoltok?
2016. jan. 22. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mamám, hogy lehet így írni?

Tiszteld már meg az "olvasókat", akiktől segítséget vársz azzal, hogy értelmesen, normálisan, nagyjából helyesen írsz, hogy el lehessen olvasni fejfájás nélkül!

2016. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Kénytelen leszel elköltözni, vagy maradhatsz magad, ha nem veszi el a fiadat is.
2016. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

elhagynám

egy felnött ember aki ugy képzeli a családfentartást hogy a szülei maj fizetnek helyete az mindig csak egy kolonc lesz a nyakadon

különben se akarnak a nagyszülök egy üvöltő csecsemöt meg egy gyesen lévő kismamá egész nap hallgatni ilyen egy önző idi'ta elképzelést...

te hogy fogsz dolgozni?

idegileg tönkremész mert ha veszel egy cipőt az egész család téged szid mert mertél magadra költeni

mindezt azért mert 1-2 évig nem tudjátok összehuzni a nadrágszijat

2016. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

1. Ilyen embernek, aki ennyire nem tud helyesen írni, fogalmazni, nem szabadna szaporodni, márcsak a gyerek érdekében sem!


2. Ha nem akarsz menni, akkor nem mégy - csak azt nem tudom, miböl akarsz megélni. (Mert kizártnak tartom, hogy ilyen értelmi szint mellett lenne valami képzettséged)

2016. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg írhattad volna helyesebben.

Egyébként ha nem akarsz menni ne menj,ha mennél,akkor meg az lenne valószínűleg vitatárgya hogy miért kell ott élnetek.

2016. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
78%
Te az orrodig nem látsz el! Mégis mi a fenére vállaltál gyereket?????
2016. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Megértem a párod. Mi is a férjem szüleivel éltünk amíg nem volt elég pénzünk a megélhetésünkre. En nem bántam meg, tudtunk egy kicsit gyűjtögetni a közös jövőnkre.


Téged is megértélek. Gondolom herótod van már a falu gondolatától is, meg anyósekkal se jöhetsz ki annyira, de gondolj legalább a gyerkőcödre. Azt szeretnéd hogy nyomorban éljen?


Beszélj a paroddal hogy kipróbáljátok 1-2 hónapig a szüleinél és ha nagyon nemjó akkor különköltöztök újra.

2016. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

miért nem másik opción van a párod?

hogy valahova bedolgoz, vagy maszekol, vagy eljár szállásos meloba..valszeg könnyebb lenne Neki, hogy anyuka húz ki titeket, és nem lenne családfenntartó szerepben. és még neki áll feljebb...

álljon talpra, családja van, dolgozzon.


ha nem lenne még gyerekem én csak akkor vállalnám a öltözést anyósékhoz. gyerekkel már nem, mert egy nyugodt édesanyára van szüksége.

2016. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

8 honapos volt a lanyom, mikor visszamentem dolgozni. Külföldi bejegyzésű cégnél dolgoztam és végül csak gyesre lettem jogosult, hiába dolgoztam elotte.... Nem is ez a lenyeg, nálunk is szoba került ez az opció en inkabb visszamentem dolgozni, gyorsan rendbe jöttünk. Most a masodik gyereknél elsem tudok menni szülési szabadságra mert saját vállalkozást csináltam amit nem tudok abbahagyni.



A helyedben dolgoznék vagy nagyon halas lennék anyosomnak hogy befogad pár honapra.


Annak kulon gratulálok, aki a férjet küldene meg pluszba dolgozni....

2016. jan. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

"Annak kulon gratulálok, aki a férjet küldene meg pluszba dolgozni....

"


1. a férj is vállalta azt a babát

2. én meg annak gratulálok, aki 8 hónapos mellől az anyát küldené dolgozni maga, mert a férje ezt nem teszi..

2016. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!