Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom ennyire önző lenne,...

Apósom ennyire önző lenne, vagy utál minket?

Figyelt kérdés
Férjem tesvére hazaköltözik barátnőjével,meg a kisfiával.Nekünk akarta adni azt a mosógépet amit még az apja adott neki, mert nekik ugyse kell.Erre apósom közölte akkor vihetjük el ha nekünk kell,ha valakinek oda akarjuk adni vagy eladni akkor inkább kirakja a melléképületbe ( csak ott használatlanul állni) mert családba odaadja másnak nem.unokatestvéremnek akartuk odaadni mert jövö héten költöznek be az uj albérletbe pont jo lett volna nekik.
2016. febr. 19. 15:23
 1/6 anonim válasza:
88%
Szerintem egyáltalán nem önzőség amit az apósod csinál.. Gondolj csak bele , milyen jól fog jönni majd az a mosógép ha elromlik a tiétek vagy az övék és nem kell méregdrágáért venni egy másikat...
2016. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Argloss ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem. Ha önző lenne vagy utálna benneteket, akkor nektek sem adná oda.

A te unokatestvéred idegen számára, érthető, hogy ekkora értékű dolgot nem osztogatna el csak úgy akárkinek.

2016. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van.
2016. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Apósodnak teljesen igaza van. A te unokatestvéred neki senkije, nem fog egy értéket odaadni.
2016. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Apósod nem azért vett az egyik fiának ekkora dolgot, hogy aztán a te unokatesódé legyen az albérletbe. Úgy volt vele, ha a másik fia kapja az jó, ne pedig egy vadidegen. Igaza van apósodnak. Én is már felnőtt ember vagyok, de ha kapok valami nagyot a szüleimtől eszem ágában sem lenne eladni vagy számukra idegennek ajándékozni kérdés nélkül és nem sértődnék meg, ha azt mondanák, hogy nem. Utána meg, ha mégis elköltöznek, vagy az övé elromlik, akkor vegyen megint, mert a menye odaadta valami szegrővégről rokonának?
2016. febr. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ez a vicc ám,hogy a gyerekeinek nem venne ilyen drága dolgot...ugy kunyerálta össze.Tudni kell mindent mániákusan gyűjt és erre sem lesz soha szüksége mert mondta őbizony ezt nem használja majd soha.Most,hogy kértünk tőle egy szivességet,hogy a kerthez adjon kölcsön valamit még aztis sajnálta odaadni.aztmondta nem arra való.( olyan mintha az öntözőkanna pl nem öntözésre lenne való) tehát inkább sóher mint " jolesz nekünk " szerintem.
2016. ápr. 7. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!