Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon elrontottam? El kellett...

Nagyon elrontottam? El kellett volna zavarjam?

Figyelt kérdés
Szombaton beallitott hozzank a parom edesapja es en beengedtem a lakasunkba, ezen a volegenyem nagyon kiakadt, kivagta az apjat engem pedig azota szabalyosan bojkottal. Ez elott meg sohasem talalkoztam apos jelolttel, paromnak neveloapja volt, nem sok jot meselt rola, edesapjarol pedig semmit csak hogy katona volt es 5 eves koraban latta utoljara, nem is az o nevet viseli, hanem az anyjaet. Nem akartam rosszat amikor benegedtem, de egyreszt nagyon lefagytam amikor meglattam mert a parom osz haju idosebb kiadasa masreszt pedig kivancsi is voltam. Kerjek megint bocsanatot? Hagyjam amig megnyugszik? Vagy mit csinaljak? Ez olyan rossz igy hogy haragszik

2016. márc. 7. 12:55
1 2
 1/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Miért kellene bocsánatot kérdned? Főleg megint? Próbáld vele megbeszélni, hogy nem vagy te jövőbe látó, honnan tudhattad volna, hogy ő így reagál?
2016. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán értem, hogy miért kellene bocsánatot kérned. Ha a párod korábban kommunikált volna veled normálisan, elmondta volna a véleményét, érzéseit az apjával kapcsolatban, gondolom nem engeded be. De ezek szerint ilyenekről nem tudtál, tehát zavartad volna el? Szerintem ő az, akinek bocsánatot kellene kérnie.
2016. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Kérdező, ha előzőleg nem mondta egyértelműen, hogy semmiféle kapcsolatot nem akar az illetővel, akkor ez részéről egy szimpla hisztéria. A saját rokonságával kapcsolatos döntéseket neki kell meghozni... nem várhatja el, hogy olvass a gondolataiban, és kitaláld a szándékát. Más a helyzet, ha előzőleg megmondta, hogy nem akarja látni, ide be ne tegye a lábát, vagy valami hasonló, teljesen egyértelmű dolgot.
2016. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Hagyj neki időt, gondolom nagyon felkavarta hogy megtalálta az apja, majd megnyugszik. Próbáld meg nem felhozni a témát.
2016. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Én sem tartom jogosnak,hogy téged hibáztat. Ha meg nem engeded be, akkor lehet az lett volna a baj.

Szóval szerintem nagyon gáz,hogy téged hibáztat. Nem mondom, hogy én szívesen látnám azt az embert a lakásomban, aki évtizedek óta le se szar. De nem hibáztathat téged ...

2016. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kéne kérni. De nem neked, hanem a párodnak tőled, ugyanis eléggé bunkó módon viselkedik veled.
2016. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan kellett volna tudnod, hogy nem engedheted be? Párodnak fel kéne fogni, hogy nem vagy gondolatolvasó. Ha megjelenik az ajtóban valaki a közeli rokonságból, akkor teljesen normális, hogy beengedjük. Persze ez alól kivétel, ha tudod, hogy a másik nem akarja látni, de ez nem egyértelmű. Más vérmérsékletű ember lehet, hogy simán végighallgatta volna, hogy miért jön ide ennyi idő után, sőt, talán a páros is ha épp olyan napja van. (akkor meg az lett volna a baj, hogy miért zavartad el)
2016. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Azt nem irtam hogy engem hibaztat csak olyan mintha duzzogna. Roviden-hidegen valaszolgat, felhorkan stb. Tegnap este odabujtam hozza es vissza se olelt csak amikor mar elaludt pedig meg a kapcsolatunk elejen megbeszeltuk mivel mindkettonket 'hidegtartasban' neveltek hogy nalunk ilyen nem lesz, mindent megbeszelunk es kimutatjuk amit erzunk. Harmasnak kell igazat adjak hogy ez valami fele hiszteria hogy az en komoly 29 eves volegenyem ugy viselkedik mint egy 5 eves gyerek amiota meglatta az apjat, csak nekem ez nagyon furcsa mert 6 eve ismerem es sosem volt ilyen es nem tudom hogyan kezelni a helyzetet. Talan tenyleg hagyom egy kicsit foni a sajat leveben ahogy 4es tanacsolta

2016. márc. 7. 14:04
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Gyerekes egy vőlegényed van, ez meg nekem érdekes:

"nalunk ilyen nem lesz, mindent megbeszelunk es kimutatjuk amit erzunk."

Kimutatja, az biztos.... :O

2016. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves Kilences

Az erzesek kimutatasat/megbeszeleset egyertelmuen arra ertettuk mindketten amit egymas irant erzunk nem pedig akkor ha egy evtizedek ota lelepett szulo egyszer csak felbukkan a jo eg tudja miert. Ha csak azert irtal hogy fikazz egy olyan szemelyt akit en ismerek es szeretek akkor kar volt erre pazarolnod az idodet. Ha a szituaciohoz konstruktiv hozzaszolasod nincs amit hasznositani tudnek akkor kiserd ki magadat.

2016. márc. 7. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!