Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elrontottam. Hogy hozzam helyre?

Elrontottam. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Eltitkoltam két jegyet és rájöttek...Azért nem mondtam el mert kiakartam javítani és aztán elmondani. Nagyon haragszik rám az anyum, én nem akartam meg bántani... Dühösen elviharzott én meg erre úgy "válaszoltam" hogy bezárkóztam a szobámba. Nem tudom mit tegyek. Ameddig nem higgad le addig biztos ki nem jövök.

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat előre is.

És ha van egy rossz jegyed, akkor minél előbb mond el. Nem akarsz úgy járni mint én aki ki se mer jönni a szobájából. :(



#jegy #titkolás #eltitkolt jegy
2015. dec. 4. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon szimpi, hogy zavar a rossz jegyed, és hogy anyukádat sem akartad megbántani. Állj elé, mond el, hogy nagyon sajnálod a rossz jegyeket, azt is, hogy nem mondtad el. Kiakartad javítani, utána szólni. Mond neki, hogy azon leszel, hogy javíts, és máskor nem fordul elő, hogy elhallgatod a dolgot. Minél hamarabb beszélj vele, túl leszel rajta.
2015. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Ne keríts ennek ekkora feneket. Leginkább azért haragudhatott, hogy nem mondtad el. Van időd bőven kijavítni, ha akarod.
2015. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Túl vagyok rajta
2015. dec. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!