Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megőrjít a hipochonder anyósom...

Megőrjít a hipochonder anyósom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régen is észrevettem hogy kissé túl sokat foglalkozik a saját egészségügyi állapotával de most már nagyon idegesít.

Elvittem őt Egerbe kirándulni de nem tetszett neki,20 perc után vissza kellett vezetnünk Pestre mert valami kiütés jött rá és rohannia kellett sürgősségire (pedig az orvos férje is megállapította hogy az semmi)

Egyébként egész rendes nő de mostanában éjfélkor is egyre több pánik jön rá, hogy ő meg fog halni rákban/ tumorban / hasnyálmirigyrákban / rák van a nyomrában/ a bőrén/ tumora van/ leukémiás stb stb. és hívogatja párom, órákig kell nyugtatgatni mert szerinte az összes orvos téved, ő igenis halálos beteg.

Makk egészséges! Sosem volt semmi baja. Százezreket költ magánklinikákra ahol vizsgálgatják meg ilyesmi de sosem nyugszik meg. Két év után elegem van belőle hogy az agybaját kell hallgatni. Mondtam páromnak hogy el kéne küldeni pszichológushoz (bár maga az anyósom is pszichológus) nagyon megharagudott rám párom, összevesztünk. Mit lehet ezzel kezdeni? Ennek a nőnek nincs élete csak arra élvez hogy mi nyugtatgassuk.



#anyós #hipochonder #pzsichiátria
2016. ápr. 14. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez kemény... Pedig igazad van. Pszichológus kellene. Valami baja van saját magával,ezt ti nem tudjátok otthon kezelni.

Együtt laktok?

2016. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én nem hallgatnám, a páromnak pedig megmondanám, hogy okés, lehet ilyet játszani, de akkor engem fog elveszteni.

Egy mentálisan beteg ember, aki ráadásul szrik segítséget kérni... hát, hadd ne pátyolgassam már.

2016. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Párommal együtt lakunk albérletben de szeretnénk saját kuckót így úgy tűnik átmenetileg anyósékhoz költöznénk mert nem akarunk kölcsönt felvenni. Ezért lett sürgetős a probléma (problémája) megoldása
2016. ápr. 14. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Tehát a problémát azért kellene sürgősen megoldani, mert te odaköltöznél a nyakára, és nem szeretnéd hogy téged zavarjon a hipochondriájával?
2016. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%
Mondd azt neki, hogy "hú de sápadt vagy", és mutasd meg, hogy ez mi minden súlyos betegséget jelenthet. Akkor tuti befekszik kórházba kivizsgálásra, és legalább annyi időre is nyugtotok lesz.
2016. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor ne költözz hozzá, ha nem bírod a búráját. Döntsd el, mi a fontosabb: az ingyen lakás, vagy az anyósmentes élet. Pusztán azért, mert téged zavar a nyafogása, nem kényszerítheted kezelésre. Ne költözz akkor hozzájuk, és kész.
2016. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
57%

Vegyetek fel kölcsönt, az csak a pénzetekbe kerül, ez meg ki tudja mibe...

Felnőtt ember, van férje, pénze... majd küszködjön ő/ők a problémával.

2016. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!