Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha Anyósom mindig...

Mit tegyek ha Anyósom mindig a párom testvérrét védi mert ő anyuci kicsi fia idegesít ha vita van akkor ő sose hibás meg semmi és ha úgy van az anyósom is meg a testvérre is a páromnak kinéznek a házból?

Figyelt kérdés
Ma be mentem a páromékhoz és be mentünk a kis szobába bezártuk az ajtót mert kettesbe akartunk lenni,és már egyből felháborodtott anyósom meg a testvérre a páromnak hogy nem lehet be menni meg kérdezi a tesója hogy minek engedtek be a házba és hát szarul esett nem vagyok én kóbor macska hogy így beszéljenek rólam és most este meg a párom haza kisért és utána haza ment és kérdőre vonta őket hogy mi ez és Apósom nekünk adott igazat de még mindig csinálják a fesztivált mit tegyek ???
2016. ápr. 17. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Keress olyan pasit akinek nem bolond a csaladja.
2016. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem ilyen egyszerű a dolog mert ha valakit szeretsz szerintem nem a családja miatt fogod eldobni. Ezt hülyeségnek gondolom amit írtál mert nem az Anyósommal vagyok együtt se a testvérével hanem vele
2016. ápr. 17. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Mar valaszoltal is magadnak. Nem az anyosoddal vagy, sem a tesojaval..akkor mi a sz@rert huzod fel magad? Latod, h hulyek nincs mit tenni. Ne foglalkozz veluk.
2016. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"azt hülyeségnek gondolom amit írtál mert nem az Anyósommal vagyok együtt se a testvérével hanem vele"


Akkor hogy merult fel ez a kerdes hogy mit csinalj veluk? Nyilvan veluk is eleg sok idot kell eltoltened.

2016. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj oda hozzájuk, és kész! Nem látnak szívesen az otthonukban. Megtehetik!

Gondolom nem a férjed még a párod, tehát még nem az anyósod, csak a párod anyukája.

2016. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

én sem mennék többé hozzájuk. mivel te magad mondod, hogy nem vagy kóbor macska, nincs szükséged arra, hogy valaki "befogadjon", de azért néha beléd rúgjon. ne tűrd el!


nem kell futni olyan szekér után, ami nem vesz fel!

2016. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!