Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy küzdjem le a gyűlöletem...

Hogy küzdjem le a gyűlöletem az apósom iránt?

Figyelt kérdés

Még a feleségem tinikorában alkoholista volt,és szó szerint az egész családot lelki terrorban tartotta.

Bántotta őt is,meg az anyukáját is megverte.

Persze rég volt,és már megváltozott,de elég mély lelki sebet hagyott a feleségemben,emiatt gyűlölöm azt az embert.

Jó pofizok persze,mert nem szeretné,hogy vitát indítsak,vagy hogy az apja még jobban ne kedveljen(nem szerethet túlzottan)

az esküvőn is csak eltűrtem,de a családlátogatások visznek a sírba.

Idegesít,legszívesebben megölném,amiért ilyet csinált.

Szó szerint undorodom tőle, hogy tűrjem el azt az embert az életemben?


2016. máj. 15. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

ha a feleséged meg tudott bocsátani neki, akkor neked sincsen jogod emiatt haragot tartani.

az én páromat is verte az egyik szüleje.de több tíz éve volt, azóta teljesen normális kapcsolat van köztük. nem mondom ,hogy úgy tudok nézni a szüleire,hogy ez nem jut eszembe.. de ez van, nincs jogom ítélkezni, amikor a párom már túltette magát ezen .

2016. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, a feleséged hogy van vele, nekem baromi jól esne, hogy ennyire a szíveden viseled, de nem hagyhatod, hogy tönkretegyen.


Engem nem érdekelne, nem akarnám látni többet. De ha a feleséged megbocsátott, próbáld meg te is.

2016. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Az a múltja,neked amugy sincs közöd hozzá.Ha a jelenben normális feleslegesen hergeled magad.
2016. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet. Már bánom kicsit, hogy elmondtam a fèrjemnek...

Én is azt mondtam neki, amit itt is írtak, hogy én megbocsájtottam, 20 éve volt, de a fèrjemet nem érdekli, dühös és gyűlöli apámat. Illetve már kerüli, mert sok volt a veszekedés :(

2016. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Jó pofizok persze,mert nem szeretné,hogy vitát indítsak"


Miről indítanál vitát? :O


A múlt az már nem változik, akiket érintett már túlléptek rajta, te meg arra járó érdeklődő státuszban vagy ezekben a dologban.

2016. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Undorító a viselkedésed!

Amit az apósod tett, a feleségeden ellen tette. Ő megbocsátott. Az apósod megváltozott, rég nem csinál ilyet.

Te meg próbálod föltépni a sebeket és kavarni a sz...t.

Megérdemelnéd, hogy a feleséged helyre rakjon egy kicsit, hogy megtanulj normálisan viszonyulni feleséged családjához.

2016. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!