Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy küzdjem le az emberek...

Hogy küzdjem le az emberek iránti gyülöletem, ha változni akarok?

Figyelt kérdés
Változni szeretnék alaposan elmélyedtem magamba, meg ami körülöttem van, és tudom nagyjából min/miken kéne változtatnom, az első az Emberek iránti gyülöletem. ezt hogy tudnám figyelmen kivül hagyni ? milyen technika van rá ? Valamilyen oknál kifolyólag mély gyülöletem van és félelmem emberek iránt, ha keresztbe tesznek, vagy valaki szól, már az gyülöletet vállt ki, lehet ez az irigység miatt is. És ha változtatni szeretnék az élet különböző szakaszain, ezen kell először úgymond túl tennem magam. Van ilyen témába könyv, vagy milyen kulcsszóval keressek rá ?
2014. nov. 10. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél kíváncsi az emberekre. Hogy miért olyanok amilyenek. Figyeld folyamatosan az érzelmeidet.
2014. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmm Értem, hát ez nem is hülyeség, köszönöm a választ, megnézem!
2014. nov. 10. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2014. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!