Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak szerintem beteges?

Csak szerintem beteges?

Figyelt kérdés
Anyossal együtt élünk 5 éve.Van 2 tizenéves fiam meg 1 8hós.Nagyon zavar ahogy viselkedik...neki mondvàn melege van mindig bugyiba meg trikóba rohangàszik...szétterpesztett làbakkal ül be hozzànk...kint van neki a fél segge,vagy a pi....ja..esetleg a betétje.Engem nagyon zavar.Nagyon beteges szerintem hogy felnőtt 38éves fia előtt is igy rohangàl.Persze a parom nem szól érte,nert ők így szoktak meg....nekik ez normàlis.De nekem miért kell ezt néznem???És a 2 tinédzser fiúnak is?
2016. jún. 2. 08:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Költözz el.
2016. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
A többségi társadalomban ez nem megszokott viselkedés.
2016. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Miért éltek anyóssal együtt?


De ha a párod szerint ez a megszokott náluk, akkor eddig nem tünt fel?

2016. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
mondjuk nem anyós nyakára kell szülni
2016. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Attól még hogy párod ebben nőtt fel, tisztában kellene lennie azzal, hogy ez nem normális.

Egyébként meg attól nem lenne jobban melege az anyósodnak, ha legalább egy rövidnadrágot venne fel.

2016. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves4 vàlaszolò...nem anyös nyakàra szültem!azért lakunknitt mert nem dolgozik null forint a bevétele....minden rezsit mi fizetünk és minfent mi veszünk.szívesen elköltöznék,csak akkor elveszne a lakàs...és kb szàraz kenyérre se telne neki.
2016. jún. 2. 09:13
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Igaz, hogy ti fizetitek a rezsit, de lett egy házatok ingyen. Költözzetek el. Egyébként meg fura már eleve, hogy így odacuccoltatok. De hát ezt te választottad. Egyértelmű volt, hogy gondok lesznek.
2016. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Beszéltél már vele erről?


Kérd meg, hogy öltözzön fel!


Ha nem tudsz rá hatni egyedül, akkor próbáljátok meg ketten a férjeddel. Bármikor betoppanhat 1 vendég, és nagyon ciki.

2016. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

felnőtt ember a párod anyukája. oldja meg egyedül. persze lehet segíteni neki havi szinten pár ezer forinttal.

de ennyi, nem kötelező odaköltözni hozzá.ha ti így döntöttetek ,akkor viseld el a következményeit.

én sosem költöznék vissza a párom gyerekkori házába.. basszus felnőtt emberek vagyunk,van saját életünk. nem mondom,hogy ne segítsen az anyukáján. de lehet összeköltözés nélkül is.

költözzetek el.elhiszem,hogy zavaró

2016. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
jajj... valahogy nagyon kedvesen, megis meg kellene kerni, hogy vegyen fel valamit... szegenykem, nem valami gusztusos, ismeretsegi koromben, csaladban volt hasonlo... igazan mi se tudtunk mit csinalni, nem akartuk megbantani, nem neztunk oda...
2016. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!