Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem beteges ha...

Csak szerintem beteges ha valaki 34 évesen a szüleivel él és még szűz?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egy srác nem vált le a szüleiről, nem képes felelősséget vállalni, önálló döntéseket hozni, benne ragadt a gyermeki státuszban. Barátnője soha nem volt, barátai sincsenek, és csak maszturbálással él szexuális életet elmondása szerint azt is egyre ritkábban. Azt mondja neki ez így jó, és már ha eddig nem változott meg nem is fog.


Milyen élet az ilyen? Szerintem nem normális. Perverz és beteg élet. Mi lesz vele ha egyedül marad és nem lesz senki aki az ajtót rányissa ha gondja van sem.


2016. ápr. 4. 14:31
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%

NEKED mi közöd hozzá?


Ha NEKI megfelel, akkor semmi gond.


Van, akinek nincs szüksége más emberre, egyedül is jól megél.


Ha késöbb egyedül marad és ez problémás lesz, akkor majd tesz ellene.

2016. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem a legnormálisabb állapot, de sokkal rosszabbat is el tudok képzelni. De miért foglalkoztat téged ez ennyire? Ez az ő élete, nem neked kell ezzel törődnöd.
2016. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
63%

Van egy olyan érzésem hogy a kedves kérdező az állítólagos "srác aki a szüleivel él" :D

Másképp nem érdekelne ennyire.


/Amúgy még mindig jobb mint a híd alatt úgy hogy 5 napja nem ettél/

2016. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Mert sajnálom a srácot, mivel ennek ellenére rendkívül okos normális jófej ember. És szerintem csak a keserűség beszél belőle, nem az őszinteség mikor azt mondja hogy neki ez így jó.
2016. ápr. 4. 14:40
 5/50 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az érintett, rossz az érzésed utolsó válaszoló.
2016. ápr. 4. 14:41
 6/50 anonim ***** válasza:
85%
Mért lenne beteges? Biztos van oka.
2016. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg az a beteges ha valakit ilyenekbe bele akar dumálni mint te. Tarts már tiszteletben bizonyos határokat. Mi közöd hozzá hogy szűz-e? Vagy hogy hogy él?
2016. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
23%
Mintha csak az egyik unokatesómról írnál...Anyukám családjában van egy ugyan ilyen fiú akiről mostanság már nem is nagyon tudunk semmit,mert annyira elzárkózik a családjával együtt,hogy néha már tényleg olyan mintha nem is lennénk egy család.Ez egyáltalán nem normális,de ha neki megfelelő akkor hagyni kell.Mi is ezt tesszük vele,és úgy látszik ő így boldog.
2016. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
33%
Nem normális, de senkinek semmi köze hozzá.
2016. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
93%
Fura az biztos, de ha ez mindenkinek jó (szülőknek is), akkor hajrá! Ők tudják hogyan szeretnek élni.
2016. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!