Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mit csinaljak, ez igy...

Most mit csinaljak, ez igy nem mehet tovabb? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Nos, leszogeznem, hogy eleg nehezen jottem ossze a baratnommel, a csaladja - az occse kivetelevel - gyulol engem, hiaba probalok nyitni felejuk... Ma vacsorazni vittem az egesz csaladjat egy elegans olasz etterembe, minden jol alakult, beszelgettunk, nevetgeltunk, stb.... Az edesapja poenbol rakerdezett a regi baratnoimre, mire - szinten poenbol -, azt valaszoltam, hogy nincs annyi idonk, hogy mindet kielemezzuk, ugyhogy folytassuk a desszertet inkabb. Erre a leendo anyosom (bar ezek utan korantsem biztos...) felallt az asztaltol, kiabalni kezdett, hogy mekkora undorito nocsabasz fereg vagyok, es a !palacsintajaval! utogetni kezdte a fejem!!! Harom-negy utesf mert ram, raadasul az izes palacsintajanak meg meleg tolteleke a vadonatuj ingemen placcsant, megkoronazva az estemet... Fogtam magam es eltavoztam, ott hagytam fizetes nelkul csapot-papot. Szerintetek mit kellett volna tennem, valamint; mit mondjak most a baratnomnek? Nagyon szeretem, de az anyja viselkedese kiakaszt... a barataim Mr. Palinak hivnak azota... (Zsolt vagyok)

2016. júl. 21. 23:29
1 2 3 4
 1/36 betti0817 válasza:
87%
A barátnőd mindezt szó nélkül végig nézte?
2016. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
20%
Hát ezt tényleg nehéz helyzet.Szerintem hagyd ott a csajt,ha ilyen anyja van aki ilyet megtesz egy palacsintával! Legalább túrós volt a palacsinta? Mert akkor ezt veheted célzásnak ,hogy az édesanyuka ,szét akarja verni a nemi szerved,ha a lányát bántod.
2016. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, együttérzek, de ezt a jelenetet látom magam előtt.:D Van stílusérzéke a mammának, tökéletesen illik az olasz közegbe. Legközelebb japán étterembe vidd a famíliát, de előbb nézz körül, nincs-e katana a falon, ezt tudom tanácsolni.:-)
2016. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
54%
Én eleve a barátnőd helyében rászóltam volna apámra, hogy ez nem tartozik rá.
2016. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Szo nelkul, sot, meg rohogtek is az occsevel, ahogy leszurtem... Lehet igazad van, Kedves 2. .... Teljesen magam alatt vagyok, meg soha nem "tamadtak ram" palacsintaval... foleg nem a baratnom anyja.
2016. júl. 21. 23:44
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
😁😁😁 beszarok ezen a sutorin.
2016. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Neked semmit sem kell mondanod, a barátnődnek és a családjának kellene elnézést kérnie - de szerintem ennek a kapcsolatnak lőttek.
2016. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Beszéltem a baratnommel, azt mondta hogy vege, ennyi volt, mert elrontottam az anyukaja desszertjet... a palacsintajat... Meg hogy igaza van, tenyleg egy hutlen gyoker vagyok... miert????
2016. júl. 22. 00:10
 9/36 betti0817 válasza:
92%
Ha ezt végig nézte sőt még nevetett is rajtad és nem állt ki melletted a szülei elött.. Szerintem nincs miről beszélni!!! Nem szeret az biztos!
2016. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 betti0817 válasza:
88%
Ha egy 'deszert' miatt le lép akkor csak had menjen! Nyugi nála jobbat érdemelsz!
2016. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!