Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldonteni hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldonteni hogy mit csinaljak. Vajon en is annyira fontos vagyok mint o nekem? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon regota ismerek egy fiut.Ugy kb. 2 honapja komolyabban elkezdtem vele beszelni facebookon meg ugy a valo eletben is!!Nagyon megkedveltem es asszem beleszerettem.O is nagyon kedves hozzam ,sokat bokol,viccelodunk es nem is keruli a szerelem temat de en nem merem felhozni!Az a baj hogy o 19 eves en meg 15,es tudom h neki mar masok az igenyei.De ha szeret var!

Nem tudom hogy mit tegyek!Rakerdezzek vagy haggyam hogy o kerdezze meg?De mivan ha o nem kerdezi meg?Mit tegyek??



2015. júl. 2. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess, találkozz vele sokat, ha akar valamit, majd úgyis mondja, vagy úgy cselekszik, neked meg remélhetőleg le fog esni :)
2015. júl. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszelunk es eleg gyakran talakozunk csak nem tudom neki megmondani h szeretem!! De koszii!!
2015. júl. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!