Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Összeveszett a család miattam,...

Összeveszett a család miattam, hetek óta nem szólnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbálom tömören: anyósoméknál én soha nem voltam szívesen látva, ahogy ezt észrevettem, évi egyszer mentem csak, de férjem és gyermekünk mehetett mindig is. Ők szegények, és én is hasonló családból jöttem, most pedig átlagosan élünk. Itt jön a képbe férjem öccsének felesége. Igazi milliomos família, és sógoromnak szuper kis villa, új autó, vezető pozíció járt a lányért cserébe. Anyósomékat pedig iszonyatosan támogatja. Új bútorok, lakásfelújítás, nyaralások, heti szinten bevásárlás, nagyobb gázszámlák kifizetése stb. ezzel nem is foglalkoztam, de van egy ,,kellemes,, tulajdonsága. Facebookon előszeretettel irkál a képeim alá. Pl.: húha, micsoda előnytelen póz. Befestetted a hajad vagy zsíros? De furán nézel itt ki, hányás után van? Eljátszotta ezt 5x 6x én pedig kitöröltem, majd többször megkértem, hogy ne tegye. Legutoljára beírt egy ilyet a képem alá: ajjjajjj ez a sok hurka karácsony óta ugrott fel rád? Diéta és egy tükör jót tenne. Elborult az agyam, én meg odaírtam, hogy: - Nyugi, nem ragályos, ettől többet te már nem hízhatsz. Gyorsan kitörölte, amit én nem láttam, hanem elkezdtem kapni a telefonhívásokat. Sógorom, anyósom, apósom, és az anyja is felhívott! Elhordtak minden szemét patkánynak, és próbáltam érvelni, hogy elnézést, ez nem az első eset és megkértem, hogy fejezze be. A válasz az volt, hogy felnőtt ember létemre nem bírom a kritikát, képes vagyok a másikat sértegetni stb. anyósomék megkérdezték, belegondoltam-e, hogy mi lesz az új kerítéssel, amit kértek, a mocskos pofám miatt tönkre megy a kapcsolatuk a menyükkel stb. Sógorom mindennek elhordott, hogy merem sértegetni a másikat stb. Férjemhez sem szólnak, ez fáj a legjobban :(
2016. aug. 6. 22:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

Pedig igazad van!-szerintem.

Ki az idosebb?

Te vagy az irogato lany?

2016. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Töröld őket az ismerősök közül, és állítsd be a profilodon, hogy csak ismerősök láthatják a posztjaidat, mindenki mást tilts le. Már az első bunkózás után meg kellett volna tenned. Ha felhívnak, hogy cseszegessenek, azonnal állítsd le őket! Közöld, hogy csak válaszoltál, teljesen jogosan, részedről ezzel le is zártad az ügyet, ha nincs más mondanivalójuk, akkor most be is fejezed a beszélgetést.

Te ne csinálj semmit, az ilyen paraszt pitsa megérdemli, hogy helyretegyék, nem tettél semmi rosszat. Ne magyarázkodj, ne kérj bocsánatot, nincs miért. A férjed rendezze önállóan a kapcsolatát a családjával, ha már az első bunkózásnál nem bírt kiállni érted, akkor így járt.

2016. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Férjed mit szólt ehhez amúgy? :O Ő legalább melletted áll, ugye?
2016. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Hidd el, egy ilyen "családért" nem kár, az sem probléma, ha soha többet nem állnak szóba veletek. Gondolj bele, milyen értékrendet adnak át a gyerekednek azzal, hogy nyalják annak a menyüknek a se... izé fenekét, aki gazdag, csak azért mert gazdag - meg egy bunkó picha -, aki szegényebb, azt meg a földbe döngölik meg letapossák. Undorítóak.

A facebookon tiltsd le az összeset, és sértődjetek meg ti rájuk a férjeddel. Ne alázkodjatok meg előttük, ne kérjetek bocsánatot, hiszen nem ti hibáztatok.

Én már amúgy a hányós kommentjénél válaszoltam volna neki hogy: "Nem, hányás előtt. Tudod, ránéztem a képeidre..." Aztán letiltottam volna a francba.

2016. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Ne vedd sértésnek, de a családod azon része olyan sík h*lye, hogy az már szinte fizikai fájdalmat okoz, még így olvasva is.

Teljesen jogos volt a kitörésed, ha az anyósod nem bírja a "kritikát", ahogy ők nevezik, akkor inkább maradjon csendben. Ha meg a kapcsolatuk tönkre megy a másik menyükkel a "mocskos pofád" miatt, azt is csak az anyósodnak köszönhetik majd. Tudod, az emberek ostoba és önző lények. Könnyebben keresnek bűnbakot, mint hogy belátnák a saját hibáikat.

2016. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Férjem csak azt hajtja, hogy tudnom kellene hol a helyem a családjukban és azt, hogy miattam megharagudtak rá is :/
2016. aug. 6. 23:08
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Elkuldenem oket a busba a keritessel egyutt. Mocskos penzehes sopredek ez mind! Mond nekik, hogy teged nem erdekel az, hogy nekik mit finansziroz a csurhe, neked sem a zsebbol sem a zsebbe- de nem fogod elturni, h barki serto megjegyzeseket tegyen rad!!! Ha nem beszelbek veled hat nem- koszond meg nekik, h ilyen szivesseget tesznek neked!

Ui: ha elkuldod priviben a p**** profiljat, majd en irok neki olyant, h letorli magat sec perc alatt!!!

2016. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Mindig meglepődöm milyen emberek vannak. Mintha az oviban lennénk, de komolyan. Tiltsd le Facebookon. A férjed beszélhetne vele. Ez tényleg a dedó kategória.
2016. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

"Férjem csak azt hajtja, hogy tudnom kellene hol a helyem a családjukban és azt, hogy miattam megharagudtak rá is :/"


Na, én erre biztos megmondtam volna a férjemnek, hogy neki hol a helye a MI családunkban: az ajtón kívül. Kullogjon vissza a jó édes anyukájához! Komolyan képes volt ezt mondani, és te nem küldted el a büdös francba? Meg még ezek után őt sajnálod? Az ész megáll és csak álldogál...

Ne csodálkozz rajta, hogy mindenki beléd törli a bakancsát, ha önként és dalolva beállsz lábtörlőnek.

2016. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de sikerült nagyon mellélőni a férjválasztással, és ő sem különbözik a családjától. Még most kellene a sarkadra állnod, mérlegelned a helyzetet aztán lépj mihamarabb, mert nem érdemelnek meg.
2016. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!