Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom szülei elváltak,...

A barátom szülei elváltak, külön élnek. Az apja nem szeretne megismerni, azzal az indokkal hogy nem tetszem neki. Nem is ismer, és csak a Facebook profilomat látta. Mit tudunk csinálni? Hallani sem akar rólunk.

Figyelt kérdés
Mindketten 17 évesek vagyunk a barátommal

2016. aug. 30. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Semmit. Férjem szüleit 2x láttam egész életemben. Ennyi az egész, nem kell a hiszti!
2016. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Én a férjem apját akkor ismertem meg, amikor már fél éve házasok voltunk, akkor is csak egy temetés miatt találkoztunk. Ha az nincs, szerintem a büdös életben nem ismerem meg. Így be lettünk mutatva egymásnak, de köszönöm szépen, ennyi pont elég volt. Nem véletlenül nem találkoztunk korábban, kb. 40 éve masszív alkoholista.
2016. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
mit érdekel ez téged neked egy vadidegen
2016. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:
63%

Oh,#10-es,ilyeneket mar sajnos lassan a 10 évesek is kitesznek:)

17 éves vagy,kérdező,minek kellene megismernie,nem maradtok együtt.

Egyszer azt írod,hogy a profilod nem tetszik neki,máskor,hogy azért nem kiváncsi rád,mert nem ő választott a fiának.

Az a baj,hogy nem tudsz beletörődni,hogy nem vagy szimpatikus mindenkinek,nem tetszel mindenkinek,nem akar mindenki azonnal téged látni.

Az életedben nem ő lesz az egyetlen ilyen,törődj bele!

Meg mindenki másfajta,lehet,nincs hangulata a fia összes aktuális nőjével jópofizni,amíg az meg nem állapodik.

2016. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%

gondolom nem olyan szoros a kapcsolata az apukájával.

ha tényleg sokáig együtt lesztek,akkor úgyis lesz módod megismerni.

nem lehetetlen amúgy,hogy valaki ennyi idősen találja meg élete párját.én is pont 17 voltam. de azt hozzá kell tenni,hogy az ismerőseim,akiknek akkor volt barátjuk, már rég nincsenek együtt. nagy átlagban igaz,hogy ennyi idősen a pasik jönnek-mennek az életedben.szóval ez is lehet,hogy addig nem akar megismerni,amíg nem biztos,hogy komoly a dolog.

de szerintem ne zavarjon,nem ezen múlik a kapcsolat.

2016. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 fru_ ***** válasza:

#8 ezek mire példák? Vannak ostoba lányok, de ez más kérdés.


Ne parázz rajta, a barátodnak lesz pár meccse majd, milyen hülyeség, hogy az apa akarna választani a fiának?

2016. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!