Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem írja ki az egyik...

Miért nem írja ki az egyik ismerősömnél a Facebook, hogy mikor volt utoljára aktív?

Figyelt kérdés
Nem mintha valami életbevágóan fontos dolog lenne, csak feltūnt. És csak egy ismerõsömnél van ez. Ismerõse vagyok, látom az adatlapját, meg minden, csak azt nem írja, mikor volt utoljára aktív chat-en. Ezt belehet valahol állítani, vagy mi ez?

2016. máj. 31. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak erre progik, mind telefonra, mind számítógépre, amik elrejtik ezt az információt. Az ismerősödnek is fel lehet ilyen telepítve. Én a "Facebook Unseen"-t használom, így senki nem látja, hogy elolvastam az üzenetét. Néha hasznos :)
2016. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le lehet tiltani a böngészőben, a Facebook alkalmazásban és a Messengeren is, hogy folyton offline-nak tűnj.
2016. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, ezt jól megmondtam, szóval azt lehet letiltani, hogy látszódjon, mikor voltál fenn, ekkor folyton offline-nak fogsz tűnni. Cserébe te sem fogod látni, ki mikor volt fenn.
2016. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!