Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az, hogy miután az...

Miért van az, hogy miután az ember összeházasodik a párjával az anyósa teljesen kifordul önmagából? Nálatok is igy van? 28/L

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk házasok párommal, azelőtt normális volt (igaz, pár buta megjegyzést már akkor elsütött), de miota megvolt az esküvő, amiben ő fehérben jött :D azota kritizál, piszkálodik, pletykál a hátam mögött egyszerűen nagyon primitiv... Mindenkinek meghülyül az anyósa egy idő után? :D

2016. okt. 10. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
...aztán ezek a menyek is szülnek egy fiú unokát, azok majd felcseperednek, ezekből a menyekből is anyósok lesznek és az élet ugyan így meg tovább. :DDDDDDDDDD
2016. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók. Igen, mindkét félen függ. De mikor én mindent megteszek, h a "fiacskájának" semmi gondja ne legyen, neki azért mindig van valami epés megjegyzése...

"fiam olyan rosszul nézel ki miota elköltöztél.." vagy "adnak neked rendesen enni?" holott 12-13 orás műszak utan képes vagyok még a házi munkával foglalkozni... úgy tűnik ő ezt nem látja és azt hallottam vissza, h én semmit otthon nem csinálok... Mit lehet ezzel a helyzettel csinálni azon kivül h tűrök? mert most lett elegem a csunya pof@jábol...

2016. nov. 15. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!