Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom turkál a cuccaim...

Apósom turkál a cuccaim között (pl kozmetikai cuccok). Ellenőriz és kíváncsiskodik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Állandóan azt lesi, hogy mire költjük a pénzünket. Pontosan tudja, hogy milyen arckrémjeim vannak és azok mennyibe kerülnek. Tehát ezek szerint, ha nálunk van vendégségben, akkor benéz a fürdőszobaszekrénybe... Múltkor azt is tudta, hogy mikor jár le a forgalmink. Nagyon zavar, nem érzem ezt normálisnak... Pláne a z intim dolgaimat. Mi köze ehhez egy idegen férfinek? Mi jogon bírálja, hogy milyen és mennyi kozmetikumot használok?
2016. okt. 11. 23:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha a gyerekeknek játékot veszek, az sem tetszik neki. Ennek is hangot ad.
2016. okt. 11. 23:55
 2/18 anonim válasza:
86%
Ahogy mondod, SEMMI köze ahhoz ,hogy ti mire költitek a pénzt ,az meg ,hogy beleturkál a dolgaidba érthetően zavaró..Próbáljatok meg leülni és megbeszélni az "érdeklődésének" okát, hátha sikerül megoldani ..
2016. okt. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
95%
Mondjuk az én párom szeret annyira és van olyan tökös hogy kiálljon értem ilyen helyzetben és egy mondattal helyretegye az apját. Az ilyen emberrel leülni beszélgetni fölösleges, akinek pl egy arclemosó, vagy egy gyerek játék pénzkidobás, annak úgysem tudsz változtatni a gondolkodásmódján, pláne ennyi idősen (mert gondolom nem 30 éves). Párodnak kellene rápirítani, akkor is ugyan ezeket gondolná de valószínű már nem kotorászna és csak magában mondaná meg a tutit.
2016. okt. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Utolsoval ertek egyet!
2016. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Legközelebb odamegy hozzátok, mondd neki:

jöjjön apuka a fürdőszobába, és mindent megmutogatok, amire csak kíváncsi, és attól kezdve nem kell azon paráznom, hogy maga miket fog ott össze-vissza durkálni.

2016. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk anyósom csinálta ezt. Kétszer lebukott (nyilván nem ennyiszer csinálta), hogy a fürdőben a piperés szekrényben nézelődik. Gyorsan azt hazudta mindkét alkalommal, hogy csak fésűt keresett. Adtam neki (nem abban a szekrényben volt persze), majd a következő látogatása előtt kiürítettem a szekrényt és csak egy fésűt tettem bele.
2016. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Ne engedd be a házba, és mondd is meg neki, hogy miért.

A férjed pedig beszéljen az apjával.

2016. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Én áramot vezetnék bele csak akkor engem csuknak le
2016. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Kendd be a kilincset (foggantyút) étolajjal, ahogy megfogja, csupa trutymó lesz a keze... :)))
2016. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is fölösleges leülni egy ilyen emberrel beszélni. De nem azért, mert úgysem érti meg, hogy egy kozmetikai cikk vagy egy egy gyerekjáték nem pénzkidobás.

Hanem azért, mert semmi köze hozzá, hogy ti mire költitek a fizetéseteket. Addig, amíg nem tőlük kértek kölcsön hónap végén, addig ne érdekelje őket, mire, mennyit költötök. Lehet, hogy szerinte fölösleges, csakhogy nem ő keresi meg a rávalót.


Férjed tud erről? Ő nem háborodott fel rajta?


Én, megmondom őszintén, ezek után nem engedném be a lakásomba. És megmondanám neki az okát is: mivel visszaélt a vendégszeretetünkkel, kutakodott a holmijaink között, ezek után nem akarom, hogy bármit lásson az életünkből.

2016. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!