Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, anyukák, jövedelem...

Kismamák, anyukák, jövedelem kiegészítés képen dolgoznátok mlm rendszerben pl egy kozmetikai cégnél (O. ) szerintetek megéri belefogni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de attól is függ, van-e megfelelő felvevőréteg. Én anno a konkurens cégnél dolgoztam, de hamar rájöttem, hogy nem sokkal vagyok előrébb...
2012. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

miből gondolod hogy nem éri meg van tapasztalatod?

néhány ezer forint jövedelem kiegészítésre gondoltam

2012. jan. 13. 14:44
 4/12 A kérdező kommentje:
és ha most az O.nél felajánlanák neked nem vállalnád az előző rossz tapasztaltat miatt?
2012. jan. 13. 14:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Bár én nem kozmetikai cégnél dolgozom, de szintén mlm rendszerben működik. Készségfejlesztő és logaki játékokról van szó.

Sok időd nem szánok rá, ismerősöknek szólok,elviszem a katalógust, nem azért csinálom,mert muzsáj,csak jó egy kis kikapcsolódás, jön egy kis plussz ami megy a lányom perselyébe. Nekem ideáig + a mérlegem, nagyon is:):):)

2012. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vesziteni valod nem nagyon van, hiszen a legtobb ilyen cegnel nem kell befektetni, illetve csak kis osszeget kell invesztalni a kezdetkor. Ha mast nem, legalabb azt elered, hogy magatoknak olcsobban tudod megvenni a termekeket.
2012. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mai eszemmel már semmiféle mlm rendszerű dologba nem mennék bele. Sem eladóként, sem vevőként. Annyi rossz tapasztalatom van az ilyen értékesítőkkel, termékekkel kapcsolatban, hogy leírni se idő, se hely nincs... Emellett úgy látom, hogy a legtöbb ember ódzkodik az efféle "tanácsadóktól" értékesítőktől. Emellett egyre kevesebb is a pénz az ilyen dolgokra. A másik kozmetikai cégnél dolgozott anyuka
2012. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már voltam a tanácsadójuk, de nem jött be. Nem érte meg azért az 1-2ezer ft-ért fáradozni. Most én is ezt a készségfejlesztő játékos mlm munkát csinálom, de ez sem jobb semmivel :(
2012. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg s kiderül.

Próba-szerencse.

2012. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem megpróbálom végül is...

még a csapat építésben gondolkodom csak nem tudom hogy lenne e valaki aki még akarja csinálni úgy hogy csapatot is épít...


Ja, és köszönöm a válaszokat

2012. jan. 13. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!