Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Anyosoméknak a párom fényképes órat szeretne a gyerekröl venni.Vannak ezek a szépek ,amikbe már több kép belefér saját maga teheti bele.viszont mi az összesetafiunkról szeretnénk.De van egy olyan megérzésem kicserélne párat másik unokára...mert hát öt jobba szereti.én gyerekemre 2 hetente

10 perc jut max másikkal minden nap sétál itt a városba( nem nagy város) Viszont én akkor darabokra törném és nem hiszem látnia kéne egy darabig a gyerekem.de férjem mindenképp olyat szeretne


2016. okt. 14. 08:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, de primitívek vagytok.
2016. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

És mi van akkor ha beleteszi?

Amúgy nem adnêk fényképes vackot senkinek.

2016. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezt jól idevetetted nekünk kora reggel.Megfogalmazhattad volna kicsit jobban.

Mire jó ez a féltékenység? Ha már az övé lesz az a fényképes óra, olyan fényképet rak bele, amilyet akar.

Az ő dolga.

Amúgy nem csodálom, ha anyósod jobban szereti a másik unokáját.Nem lehetsz valami jóban az anyóssal.

2016. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Azért mert az én gyerekemröl egy képet sem tett ki.ennyi erövel egy naptár amit tavaly tölük kapott is egy vacak?nem hoszem,hogy nektek jol esne ez a megkulomboztetés.joban voltunk nagyon is.aztán jött ez a csaj,egy hónap után terhes lett,és azt hiszi övé a világ mert megteheti anyosom mos,föz takarit rá,neki a dolga ugy beszél vele mint egy senkivel.de nem is ez érdekel.féltékeny sem vagyok csak bánt,hogy az én gyerekemmel mi a baj:( szerintem minden szülöt bántana nem?Az,hogy megjegyzést tesz rám nem érdekel...hogy miért császárral kellett szülnöm mikor Adri is megszülte Zoét...közben az ö unokája szivhangja romlott.Nektek jol esne ha a ti gyereketek képét kicserélné a másik unokára?
2016. okt. 14. 08:51
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Ne adj neki fényképes órát, ha a másik hasonló ajándékot se értékelte!

Ilyen anyósnak szoktak venni egy tusfürdőt csomagot. ;)

2016. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Adtok valamit, ami az övé lesz. Asszem utána semmi közöd mit csinál vele.
2016. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, de én sem értem, hogy mire jó ez? Ha nem akarod, akkor ne adjatok neki olyat és kész.
2016. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

figyi nálunk minden képet lecseréltek AZ unokára. Igen fáj hogy mindenhonnan lekerültünk, de több dolog miatt nem csinálok semmit:

- mi közöm lenne hozzá

- ő háza azt rak ki amit akar

- ami nem megy azt nem is kell erőltetni

2016. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%

na már elnézést, de én nem gondolom azt, hogy ha adok egy ajándékot anyósoméknak, jelen esetben egy órát, amiben a gyermekem fényképe van, akkor abszolút nem érdekelne, ha a másik unokájára kicserélné a képet... Igenis bántana a dolog és itt minden nagyon okos válaszolót/ hozzászólót ugyanúgy bántana.

Ettől független ő háza, nyilván azt tesz ki, amit ő akar.

Ha ez egyszer előfordulna, másodjára biztos nem kapna hasonló ajándékot.

2016. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt csináltass olyan órát, ahol maga az alaplap a gyerek képe, azt cserélje le bárki, ha tudja!

Másrészt, oltári tirpák dolog tőletek, hogy azért akartok ilyen ajándékot adni neki, mert bacca a csőrötöket, hogy nincs kint fotó a gyereketekről. És ha ezt se teszi ki, akkor mi van? -_-

2016. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!