Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennéteka helyemben?

Ti mit tennéteka helyemben?

Figyelt kérdés
Párom szülei tegnap leültették őt és elkezdtek faggatózni,már megjegyzem sokadszorra,hogy hogyan szoktunk védekezni,rendszeresen védekezünk e és stb. Aztán kijelentették,hogy szerintük biztosan egy gyerekkel akarom megfogni a páromat. Ezt a kedvesem ma mondta el félve,hogy mut reagálok... Eddig sem volt jó a kapcsolatom a szüleivel. Az anyós jelölt mindig piszkálódik,parancsolgatés mindig meginvitál "beszélgetésekre" hogy mit is csinálok rosszul,nekik mik a szokásaik. Ennyire azonban még sosem sértettek meg! Rendes,tisztelettudó 17 éves lány vagyok,aki főiskolára készül. Nem gondolnám,hogy olyan rossz féle ember lennék ezzel. És akkor azzal zaklatják a párom,hogy biztosan milyen rossz vagyok... Jövőhéten megyek látogatóba ahol egy óvszer kíséretében megbeszélem ezt velük az asztalnál.

2016. okt. 25. 23:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Ln elkerülném őket, nem találkoznék velük. A randikat oldjátok meg máshol. Én nem mennék jövőhéten.
2016. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%

Én annyira nem szeretem az ilyesmit, hogy évekig bizonyára a közelükbe se mennék. Azért nem mondom, hogy sosem, mert ha lesz egy unokájuk, talán azt láthassák, hacsak nem veszélyesek ránézve...

Nekem ne parancsolgasson senki. Nem főnököm (bár attól sem tűrnék el sokat), nem kliensem, szabadidőmben igazán nem akarok olyan emberekkel csevegni, akik nem adják meg a kellő tiszteletet.

Ebben benne van a saját személyiségem, én a saját apámnak nem nevezett személyt is kirúgtam 12 évesen és soha többé nem álltam vele szóba, amikor kihúzta nálam a gyufát. Nem vele éltem, nem fizetett utánam semmit, megtehettem. No, anyóssal kb. ugyanez van, hacsak nem él vele az ember, de ilyen anyóssal az eszébe se jusson akkor sem, ha nincs más megoldás. Legyen.


Az én párom szelíd ember, de azért határozott is tud lenni, ahogy kell. Elvárom tőle, hogy senkitől se tűrje el, hogy igazságtalanul sértegessen engem (jogosan lehet, azt még megértem, bár annak sincs sok értelme és általában az sem szép dolog, de ez legyen a sértegető problémája), bár anyánál még a füle mellett eleresztés is szóba jöhet, szerencsére nálunk ilyen probléma nincs.

2016. okt. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%
Kiskorú vagy, ez pedig ezzel jár. Ha kiskorúként tudsz nemi életet élni, akkor az ezzel járó következményekhez is legyél nagylány.
2016. okt. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem érthető, hogy ettől félnek, sokna csinálják ezt. De ha ellenszenvesek, akkor minek találkozol velük? eleve nem értem, mi a fenének kell ilyen fiatalon anyukákkal ismerkedni. Lesz még tucatnyi pasid, mire megállapodsz, mi szükség van erre? Én még a férjem szüleit sem ismerem, mert amiket mesélt róluk, nem érdekelnek, az én időm (amúgy: mindenkié) drága ahhoz, hogy ilyesmikre pocsékoljam.
2016. okt. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%

Anyós, após 17 évesen? Ne játszd már a nagylányt, kislány!


Jogosan félnek, rengeteg a tiniterhesség.

Egyben viszont nincs igazuk, nem téged kell elővenni ezért. Ha a kisfiuk rendesen védekezik, nem vesz rá semmi "csak egy kicsit bedugomra", nem lesz baj.

Te ne rendezkedj.

2016. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%

A barátod is hibás annyiban, hogy nem rakta helyre őket.

Legyél talpraesett, amikor elmondják, nekik mik a szokásaik, akkor kérdezd meg, hogy miért gondolják, hogy téged érdekel. Mondd azt is, hogy neked is megvannak a saját szokásaid. A szexuális életetek pedig 2tökre tartozik, mondd ezt el nekik!

Elhiszem azt is,hogy nem akarnak még unokát, mert fiatalok vagytok, de ilyen kérdésekben tanítgassák a gyereküket és ne téged!

2016. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%

Ezt nálunk is eljátszották párom drága szülei, közölték vele többször is, hogy én biztosan nem szedem a gyógyszert. Aztán amikor elkapott egy hányós vírus, természetesen rögtön mondták neki, hogy naaa, megmondtuk.


Én ritkítottam a náluk történő látogatásokat, ezt javaslom neked is.

2016. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
21%
én szépen átmennék és mint a gyerekeknek tartanék nekik egy előadást arról, hogy bár biztos nekik új dolog, de ez egy óvszer és így működik :D aztán többet feléjük sem néznék.
2016. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsére velem ilyen még nem történt, de ha mégis biztos megmondanám kulturáltan, hogy törődjenek a maguk dolgával.

Egy szellemileg kicsit is érett ember, azért fel tudja mérni, hogy minek mi lesz a következménye és tud is ellene tenni, hogy minimálisra csökkentse a baleset lehetőségét, főleg ha van jobb dolga is mint pelenkát cserélni.


Valószínűleg én sem mennék a szükségesnél többet.


Egyébként nincs abban semmi rossz, ha megkérdezik tőle, hogy védekeztek-e, de ahogy előadják ezt, az azért már durva.


Az meg főleg nem érdekelne, hogy náluk mi a szokás. Nekem is meg vannak a magam szokásai, az sem érdekel mást.

Meg egyébként is van neked szülőd, aki felhívja a figyelmed arra, ha valamit nem jól csinálsz. Nem kell ebbe beleszólnia a párod szüleinek.

2016. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
43%

Hát, őszintén nekem még a pocakomban van a fiam (fiú, ha minden igaz). De ha 17 évesen jönne egy kislánnyal haza, akkor a férjem körberöhögné azt a 17 éves kislányt, aki engem akar nevelni egy "óvszer" kíséretében. Két szóból tennélek helyre.


Egyáltalán nem vagy abban a helyzetben, hogy számon kérd "anyósodat" (:D), még szép, a minimum, hogy megkérdezi, hogy szoktatok-e védekezni, ha már ez nálatok ennyire elfogadott, hogy ennyi évesen szexuális életet éltek.

HA huszonéves lennél semmi köze nem lenne "anyósodnak" a védekezési szokásaitokhoz, de ameddig kiskorú vagy, addig igenis számon kérhet, hogy mit csináltok....



Én is 17 éves korom óta ismerem a férjemet, de ha anyósom felhozta volna a védekezés témát, inkább behúztam volna fülem-farkam és hallgattam volna mélyen.

Egyébként az írásod alapján nem tűnsz tisztelettudónak.


Nem kell hozzuk menni, nem kell az ők házukban élni a szexuális életeteket és probléma megoldva!


26_N

2016. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!