Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt barátommal, nem költöztem hozzá, és Ő sem hozzánk, járunk egymáshoz, hétvégenként, vagy hétköznap, az meg nagyon ritka! Szóval most múlthéten Pénteken, és Szombati nap, mikor náluk aludtam, szüleinek nem tettszett, hogy ott vagyok, és éreztették is velem, hogy nem kedvelik a jelenlétem, de ezzel nem nagyon akartam foglalkozni, barátom elment leugrani a boltba, én voltam, az anyja, meg az apja otthon. Be jött az anyja abba a szobába, ahol én meg a barátom aludtunk, és elkezdett kérdezőskődni, hogy én 17 évesen mit akarok a nálam 1 évvel fiatalabb fiától. Utána az apukája is be jött a szobába, és Ő is ugyonazt mondta, mint a felesége. Mikor haza jött a barátom, nem nagyon akartam elmondani,hogy mi volt otthon, de észre vette rajtam, hogy valami nem stimmel! Elmondtam neki szórol szóra mindent, és össze veszett a szüleivel, egy olyan 4 napot nálam töltött (mert az én anyámmal se lehet egy fedél alatt megélni) a gyerek haza ment, estére meg vissza jött hozzánk, és nekem támadt, hogy mekkora egy álszent vagyok, a háta mögött csalom.. és akkor mondta el nekem,hogy az anyja mondta neki is.. és ez a pletyka majdnem a kapcsolatunk rovára ment.. állandóan beleugatnak valamibe a szülei! Mit tudnék velük csinálni? Meg ha a fiúkkal nem is lennék együtt, akkor se hagynának békén, mert volt, hogy 4 hónapig nem voltunk együtt, és akkor is üzengettek, megfenyegettek engem.. szóval nem tudom már mit csináljak velük, de már magatehetetlen vagyok!

2016. nov. 30. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem hagyd a fenébe a pasit, annyit nem ér ez a kapcsolat, hogy tönkremenj.

A helyedben elmennék hozzájuk, hogy a szülei is hallják, hogy sikerült, gratulálsz. Innentől köztetek mindennek vége, és egy nő állt közétek: az anyja.

Tartsa meg fiát, részedről egyedül is jobb. Nem akarsz bekerülni ilyen családba.

Aztán ajtó becsuk, pasit elfelejt!

2016. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
A gyereknek mondd meg, hogy ha nem hisz neked, akkor nincs miről beszélnetek. (Persze csak ha tényleg nem csalod). A szülők meg ha fenyegetnek, mondd nekik, mégegy üzenet és mész a rendőrségre. Szeid mit szólnak hozzá, hogy fenyegetnek?
2016. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
*Szüleid
2016. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A gyerek a mai napig is kételkedik bennem, nem hiszi el, hogy semmi közöm másokhoz, nem csaltam meg, de Ő annak ellenére is az anyja állítását pártolja!

Szüleimet pedig nem nagyon érdeklik az életem, jó formán le sz@rnak nagy ívbe. Tehát mondván csak ez a gyerek van nekem.

Az annyjával meg szinte mondhatom, minden nap össze futunk, mert faluba dolgozik a konyhán, reggel meg látjuk egymást a buszmegbe, és ott is szokott valamit okoskodni nekem! A fiával meg olyan szinten lealacsonyodott az a viszony, hogy nem is keres, illetve velem nem közöltette még, hogy véfe is lenne ennek az egésznek, de mondania se kell, hisz érzem, és tudom is, hogy nem áll szándékában folytatni.. Én mondtam is neki, hogyha lépni akar, csak nyugodtan, de az én tudtom nélkül ne tegye, és legyen ember a talpán, hogyha már így túl dramatizálta ezt a dolgot!

2016. nov. 30. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A "gyerek" anyja eleg gyoker lehet, ha hazudik rolad, de te se vagy am semmi, hogy tudod, hogy nem latnak szivesen, de nem zavartatod magad, sot meg neked all feljebb. Megerdemlitek mindahanyan a sorsotokat. De te meg, ha jot akarsz magadnak, elhagyod anyuci befolyasolhato pici fiat, mert ebbol ugyse sul ki semmi Jo.
2016. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Nagyon hasonló volt az èn helyzetem is. Mi úgy oldottuk meg (párom 20 volt én 18 akkor), hogy összeköltöztünk ès megszakítottuk a kapcsolatot a családjával. De nálunk már nagyon elfajultak a dolgok, máshogy nem lehetett -ès egy idő után már nem is akartuk-megoldani. Ti sajna mèg fiatalok vagytok ehhez, de ha szeretitek egymást akkor amint tudtok lèpjetek le ès költözzetek össze!


Azzal mondjuk számolj, hogy az ilyen emberek ahogy tudják megkeserìtik majd az èleteteket. Èn pl.kaptam ismeretlen számról olyan sms-eket, hogy "jó volt a tegnap èjszaka", barátom meg olyanokat kapott, hogy "szeretlek" stb. Akkor mi is majdnem szakítottunk, de kitartottunk. Ennek már 15 éve ès azóta is együtt vagyunk.

Nektek is csak ezt tudom tanácsolni. Kitartás, összeköltözès ès az ilyeneket le kell koptatni.

2016. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Ha a barátod kételkedik benned, akkor mondd meg neki, hogy keressen helyetted olyan lányt, akiben megbízik. Tedd hozzá, hogy te meg keresel olyan fiút, aki megbízik benned. Szóval, én befejezném a kapcsolatot.


A szülők ilyen hozzáállása csak akkor kezelhető, ha ti ketten összetartotok. Aki tudja, hogy a szülei nem kedvelik a párját, mégis hitelt ad az ő rágalmaiknak, arra egy percet sem érdemes pazarolni tovább.

2016. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%

kell ez neked 17 évessen?

ha fenyegetnek, akkor megtartod az üziket vagy felveszed ha szóban és szépen feljelented őket.

és inkább szakíts légyszíves

2016. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!