Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem állnak velem...

A szüleim nem állnak velem szóba, mert nincs saját keresetem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kikészít lelkileg meg mentálisan,ahogy hozzám állnak. Évekig őket tettem első helyre,hallgattam a panaszukat, engedelmeskedtem nekik,és ezzel elhanyagoltam a tanulmányaimat és a saját életemet.

Ezt ők tagadják.


2016. nov. 28. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nincs kereseted? És mennyi ideje nincs? Pályakezdő vagy /lennél?

Nem keresel munkát? Nem találsz a szakmádban? Nem szakmai munkát elvállalnál? Költöznél munka kedvéért?

Rengeteg kérdés vetődik fel, mielőtt érdemben lehetne válaszolni.

2016. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Szóval nem tanultál, mert anyád siralmait hallgattad, és most ő a hibás, hogy azt szeretné, hogy dolgozz???


Miért, azt hitted, életed végéig eltartanak???

2016. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Tanulni nem késő, van rengeteg tanfolyam, OKJ képzés és ahogy hallom, most munkerőhiány van rengeteg területen, tehát el tudnál helyezkedni. Láss neki a tanulásnak és az álláskeresésnek. Máat nem tudsz csinálni.
2016. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem nyerhetsz ennyivel. Mi itt a Gyakorin már edzettek vagyunk, ennél százszor szívszaggatóbb sztorikhoz vagyunk szokva. Írj egy új mesét, de abban minimum éhezés és verés is legyen, testvérrel kivételezés, pszichés beteg ám kezeletlen anyukával, meg minden. Ne add fel, menni fog neked is.
2016. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
70%

Én sem értek teljesen egyet a kérdezővel, de kedves 3-as: sosem a gyerek dönti el, hogy meg akar-e születni. Nem tartozik azért odaadó hűséggel nekik, mert "megcsinálták"... Ha emberiesen nevelnek, akkor igen. A tisztelet kétirányú dolog. Az, amit leírtál, a kényszerű hűség.

A semmit nem lehet viszonozni.

2016. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Mit csinálj? Keress munkát és ne a szüleidet szidd, mert nem tetszik nekik, hogy nincs munkád. Kinek tetszene??
2016. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 health visitor ***** válasza:
23%
3-mas, meg is látszik rajtad, hogy feldolgozatlan sérelmeid vannak. Attól, mert te egy lelkibeteg birka lettél, nem kell másoknak nekiállni. ;)
2016. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 health visitor ***** válasza:
16%
Törölték a választ, amire reagáltam, nem a 3. válaszolónak szól. :)
2016. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
91%
Kedves kérdező hány éves vagy?
2016. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon nehéz sorsod van. Csak hallgattál, nem tanultál, most meg ez a hála.
2016. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!